J. Valančiūnas atkrintamųjų dar palauks – įkrintamųjų starte nuo pralaimėjimo negelbėjo net 40 Z. Williamsiono taškų

„New Orleans Pelicans“ ir Jonas Valančiūnas nesugebėjo užsitikrinti vietos NBA atkrintamosiose varžybose. Įkrintamosiose varžybose lietuvio klubas namuose 106:110 (34:26, 16:34, 26:23, 30:27) pripažino „Los Angeles Lakers“ pranašumą.

J. Valančiūnas atkrintamųjų dar palauks<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-04-17 07:01

JV ant parketo praleido 20 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nuostabias rungtynes žaidė „Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas. Buvęs pirmasis šaukimas varžovams atseikėjo 40 taškų (17/26 dvit., 0/1 trit., 6/9 baud.), sugriebė 11 kamuolių ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

40-ąjį tašką Z.Williamsonas pelnė likus žaisti 3 minutes. Amerikietis rezultatą išlygino (95:95), tačiau tuomet arena iš baimės nutilo. „Lakers“ komandai paprašius minutės pertraukėlės Z.Williamsonas susigriebęs už galvos nuėjo suoliuko link ir pranešęs, jog patyrė traumą iškeliavo į rūbinę.

„Lakers“ pasinaudojo susiklosčiusia padėtimi ir susikūrė nedidelį pranašumą, o rungtynių pabaigoje sėkmingai realizavę baudos metimus šventė saldžią pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė LeBronas Jamesas. 39-erių metų veteranas pelnė 23 taškus (5/15 dvit., 1/5 trit., 10/10 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 2 kartus suklydo.

Pergalė Los Andželo klubui leido užimti 7-ąją vietą Vakaruose, kas reiškia, jog atkrintamosiose varžybose „Lakers“ susitiks su čempionų titulą ginančia „Denver Nuggets“ ekipa.

Šios komandos tarpusavyje susitiko ir praėjusio sezono Vakarų konferencijos finale. Tuomet Denverio ekipa seriją laimėjo sausai 4:0.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 40, Trey Murphy 12, Brandonas Ingramas 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 23, D'Angelo Russellas 21, Anthony Davisas 20.