Per plauką nuo trigubo dublio likusiam D. Saboniui išgelbėti „Kings“ nepavyko

Dar vienas nuostabaus Domanto Sabonio pasirodymo NBA neužteko. Šio atstovaujama „Sacramento Kings“ (45/36) dramatiškoje kovoje krito prieš svečius iš Finikso.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2024, 8:27 AM, atnaujinta Apr 13, 2024, 8:09 PM

Namuose „Kings“ 107:108 (27:22, 27:23, 31:33, 22:30) krito prieš „Phoenix Suns“ (48/33).

Taškas į tašką žaidę „Kings“ krepšininkai tik antrojo kėlinio pabaigoje pradėjo kurtis pranašumą ir į ilgąją pertrauką žengė su 9 taškų persvara (54:45).

Šeimininkai pranašumą turėjo iki ketvirto kėlinio pradžios, kuomet pasiviję „Suns“ krepšininkai sugrąžino įtampą.

Grumtynėse su D. Saboniu pražangą išprovokavo Jusufas Nurkičius, kuris po taiklaus baudos metimo ir išplėšė „Suns“ pergalę.

Komandos lyderiu vėl tapo D.Sabonis, per 42 su puse minutės pelnęs 25 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas, per 42 minutes pelnęs 28 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir išdalinęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Po pralaimėjimo „Kings“ krito į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą ir turi vienodą pergalių kiekį su devintoje vietoje esančia „Golden State Warriors“ ekipa.

„Kings“: Domantas Sabonis 25 tašk., De'Aaronas Foxas ir Keeganas Murray po 23 tašk., Keonas Ellisas 17 tašk., Harrisonas Barnesas 12 tašk.

„Suns“: Kevinas Durantas 28 tašk., Devinas Bookeris 21 tašk., Bradley Bealas 20 tašk., Graysonas Allenas 19 tašk., Jusufas Nurkičius 10 tašk.