Dramatiška „Spurs“ pergalė Vakarų konferencijoje sukūrė dar neregėtą situaciją

Turnyrinės lentelės dugną ramstantys „San Antonio Spurs“ (21/60) sudavė netikėtą antausį NBA čempionams „Denver Nuggets“ (56/25) ir Vakarų konferencijoje sukūrė dar neregėtą situaciją.

V.Wembanyama<br> USATODAY Sport/Scanpix nuotr.

2024-04-13 09:34, atnaujinta 2024-04-13 09:52

Victoro Wembanyamos vedami „Spurs“ namuose 121:120 (32:31, 18:37, 37:32, 34:20) įveikė „Nuggets“ ir įsirašė 21-ąją pergalę sezone. San Antonijaus komanda šiuo metu Vakarų konferencijoje užima priešpaskutinę vietą.

Visiškai antrą kėlinį pralaimėję „Spurs“ į ilgąją pertrauką išėjo net su 18 taškų deficitu (50:68), o sugrįžus atsilikimas šoko net iki 23 taškų (53:76).

Visgi užsikūręs V.Wembanyama per tris minutes pelnė net 17 taškų ir sugrąžino „Spurs“ į rungtynes. Dramatišką dvitaškį, išplėšusį „Spurs“ pergalę, likus 0,9 sek. iki rungtynių pabaigos pelnė Devonte Grahamas.

„Nuggets“ pralaimėjimas Vakarų konferencijoje sukūrė dar nematytą situaciją. Net trys komandos – „Nuggets“, „Minnesota Timberwolves“ ir „Oklahoma City Thunder“ turi po 56 pergales ir 25 pralaimėjimus ir dalinasi pirmą-trečią vietas.

Norėdami išlaikyti pirmą turnyrinės lentelės vietą Denverio krepšininkai turi laimėti ateinančias rungtynes ir sulaukti tiek „Timberwolves“, tiek „Thunder“ pralaimėjimų. Taip yra todėl, kadangi NBA čempionai neturi tarpusavio pranašumo nei prieš vieną iš šių komandų.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?