Nauja patirtis Jonui Valančiūnui – leista sužaisti vos keletą minučių

Sekmadienį Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas patyrė naują ir jau seniai nejaustą jausmą – sėdėti ant atsarginių žaidėjų suolo. Lietuviui buvo leista pažaisti vos 4 minutes, o po to jis tik stebėjo, kaip Fynikse jo bendraklubiai iš „New Orleans Pelicans“ (46/32) 113:105 (19:26, 37:24, 34:33, 23:22) susitvarkė su vietos „Suns“ (46/32).

W.Greenas ir J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.
Jonas Valančiūnas<br>AFP/Scanpic nuotr.
Jonas Valančiūnas<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 8, 2024, 7:49 AM, atnaujinta Apr 8, 2024, 8:09 AM

„Pelicans“ nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją, o „Suns“ buvo priverstas nutraukti trijų pergalių seriją.

J.Valančiūnas per 4 minutes, kurias žaidė starto sudėtyje, pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Vos tik komanda paprašė minutės pertraukėlės, Jonas atsisėdo ant suolo ir daugiau nepakilo.

C.J. McCollumas šioje dvikovoje įmetė 31 tašką, Zionas Williamsonas – 29.

Abi komandos dabar turi po 46 pergales ir likus keturioms rungtynėms iki reguliaraus sezono pabaigos dviem laimėjimais atsilieka nuo penktoje vietoje esančio „Dallas Mavericks“.

Z.Williamsonas, kuris penktadienio mačą praleido San Antonijuje dėl piršto traumos, šįkart ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių.

„Sezonui įsibėgėjus jis vis geriau ginasi, – apie Z.Williamsoną kalbėjo „Pelicans“ treneris Willie'is Greenas. – Jo buvo visur, jis saugojo krepšį, blokavo metimus, atsikovojo svarbius kamuolius, atakavo krepšį, atliko sėkmingus baudų metimus“.

„Suns“ treneris Frankas Vogelis sutiko su kolegos nuomone: „Jis dominavo žaidime abiejose krepšių pusėse. Išskirtinis pasirodymas“.

„Pelicans“ nekontroliavo tik pirmojo kėlinio situacijos, tačiau po to perėmė iniciatyvą. Ketvirtame kėlinyje po Bradley Bealo dvitaškio „Suns“ atsilikimas siekė 2 taškus 101:103, tačiau tuomet Larry Nance'as įmetė abi baudas, Z.Williamsonas įkrovė iš viršaus, C.J. McCollumas pridėjo du taškus ir „Pelicans“ išlaikė kontrolę 109:103.

„Suns“: Bradley Bealas 33 (6/11 dvit., 7/8 trit., 5 rez. perd., 2 blok., 31 naud.), Devinas Bookeris 25 (9/10 dvit., 0/6 trit., 7 rez. perd.), Kevinas Durantas 23 (5/14 dvit., 3/8 trit., 6 rez. perd.).

„Pelicans“: C.J. McCollumas 31 (5/10 dvit., 7/12 trit., 5 rez. perd., 25 naud.), Zionas Williamsonas 29 (11/21 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 blok., 4 kld., 35 naud.), Jose Alvarado 15 (5/8 trit.), Trey Murphy 13 (3/10 trit.), Dysonas Danielsas 10.