„Suns“ įveikė retai pralaiminčius NBA čempionus

Pergalę NBA čempionate iškovojo Kevino Duranto vedami „Phoenix Suns“ (43/30) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama ekipa išvykoje 104:97 (29:29, 30:23, 24:21, 21:24) nugalėjo NBA čempionus „Denver Nuggets“ (51/22).

K. Durantas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 28, 2024, 8:31 AM

Ketvirtajam kėliniui besibaigiant svečiai turėjo 15 taškų pranašumą 102:87 ir Denveris nesugebėjo perlaužti žaidimo savo naudai. „Nuggets“ pralaimėjo vos trečią kartą per pastaruosius 18 mačų.

K.Durantas pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo penkis metimus.

Denverio ekipos neišgelbėjo Nikola Jokičiaus solidus pasirodymas – serbas per 42 minutes įmetė 22 taškus (8/11 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusių gretose ir vėl nerungtyniavo Jamalas Murray’us, kuris dėl čiurnos traumos praleido jau trečias rungtynes iš eilės.

Ši pergalė padėjo Fynikso klubui Vakarų konferencijoje likti septintoje pozicijoje ir net galvoti apie penktają, kurioje yra Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“.

Tuo tarpu Denveris ir toliau išlieka Vakarų konderencijos lyderiu.

„Suns“: Kevinas Durantas 30 (9/16 dvit., 3/4 trit., 13 atk. kam., 5 blk.), Devinas Bookeris 17 (3/11 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Graysonas Allenas 13, Bradley Bealas ir Ericas Gordonas po 10,

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/11 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Michaelas Porteris (5/9 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.) ir Aaronas Gordonas po 18, Kentavious Caldwell-Pope 13, Reggie Jacksonas 11 (1/7 trit.).