Įspūdingas D. Sabonio šou: lietuvis surinko trigubą dviženklį ir sugrūdo kamuolį per R. Gobert'ą

Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai „Sacramento Kings“ ekipai nepavyko išlikti pergalių kelyje. Nors 27-erių lietuvis sužaidė dar vienerias sėkmingas rungtynes ir savo kraitį papildė trigubu dviženkliu, bet Kalifornijos valstijos klubas liko be pergalės.

D.Sabonis atliko įspūdingą dėjimą.<br>Imago/Scanpix nuotr. koliažas.

Dec 24, 2023, 7:58 AM, atnaujinta Dec 24, 2023, 8:11 AM

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose rungtynėse „Kings“ (17/11) namuose 98:110 (20:28, 27:31, 23:22, 28:29) turėjo pripažinti „Minnesota Timberwolves“ (22/6) krepšininkų pranašumą.

D.Sabonis antrą naktį iš eilės surinko trigubą dviženklį.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas per 39 minutes įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), o prie jų pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas trečiajame kėlinyje suspindo ir nuostabia individualia ataka – D.Sabonis atliko galingą dėjimą per Prancūzijos bokštą Rudy Gobert'ą.

Pastarasis į „Kings“ krepšį įmetė 21 tašką, o prie to pridėjo dar 17 atkovotų kamuolių.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 27, Keeganas Murray 20, Domantas Sabonis 17, Harrisonas Barnesas 12.

„Minnesota Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34, Rudy Gobertas 21, Jadenas McDanielsas 20.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo