L. Dončičiaus vedama „Mavericks“ palaužė žvaigždžių tempiamą „Lakers“

Naktį iš antradienio į trečiadienį NBA lygoje „Dallas Mavericks“ (15/8) namuose po dramatiškos kovos 127:125 (34:26, 37:35, 22:34, 34:30) palaužė „Los Angeles Lakers“ (14/10).

Luka Dončičius<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2023, 7:36 AM

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lakers“ krepšininkai dar pirmavo 104:102, tačiau sėkmingos Luka Dončičiaus, Dante Exumo ir Timo Hardaway‘aus atakos leido jau po kelių minučių pirmauti 113:108.

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo šeimininkams turint 6 taškų persvarą (124:118), tačiau ją dvigubai nurėžė tikslus Austino Reaveso tolimas metimas. „Mavericks“ atsakymą davė jau kitoje atakoje, kuomet tritaškį taip pat pataikė Dante Exumas.

Likus žaisti 39 sekundes vilties Los Andželo klubui suteikė techninė L.Dončičiaus pražanga, tačiau nors baudą svečiai ir pataikė, tačiau metimai iš žaidimo skriejo pro šalį ir paskutinį rungtynių metimą, sumažinusi atsilikimą iki 2 taškų L.Jamesas pataikė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Nugalėtojus į priekį vedė Luka Dončičius, kuris pelnė 33 taškus (9/18 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko net 17 rezultatyvių perdavimų ir 4 kartus suklydo.

„Lakers“ gretose išsiskyrė Anthony Daviso ir LeBrono Jameso duetas.

A.Davisas pelnė 37 taškus (14/19 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 2 kartus suklydo, o L. Jamesas surinko 33 taškus (11/19 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33, Timas Hardaway’us 32, Dante Exumas 26.

„Lakers“: Anthony Davisas 37, LeBronas Jamesas 33, Austinas Reavesas 22.