Aiškios 9-16 vietos pasaulio čempionate: dešimtuką uždarę australai ir vos 15-ti graikai

Pasaulio čempionato ketvirtfinaliai prasideda antradienį, tačiau prieš tai į minėtąjį etapą nepatekusios rinktinės sužinojo savo galutinę iškovotą vietą čempionate.

Willy Hernangomezas<br> FIBA.com nuotr.

2023-09-05 10:22

Į ketvirtfinalį nepatekusios rinktinės buvo skirstomos į 9–16 vietas, o galutinę poziciją lėmė pergalių, pralaimėjimų ir taškų santykis.

9-ąją vietą iškovojo praėjusio pasaulio čempionato nugalėtoja Ispanija, 10-oji vieta skirta olimpinį kelialapį užsitikrunusiai Australijai.

11-ta liko Juodkalnija, 12-ti Puerto Riko krepšininkai, 13-ti – brazilai, 14-ti – Dominikos Respublikos atstovai, 15-ti – Graikai ir 16-uką uždarė Sakartvelas.

Primename, kad iš 8 rinktinių, kurios liko kovoti dėl medalių, šešios yra iš Europos – Lietuva, Vokietija, Slovėnija, Latvija, Serbija ir Italija. Kitos dvi rintkinės, kovosiančios dėl medalių – JAV ir Kanada.