Įtikinę, nustebinę ir nuvylę: žibantis kanadietis, naudingiausias lietuvis ir blankus amerikietis

2023 m. rugpjūčio 31 d. 10:51
Trečiadienį pasaulio krepšinio čempionate baigėsi pirmojo etapo grupių kovos, kur sirgaliai galėjo pamatyti įspūdingus pasirodymus, kurie galėjo juos nustebinti, nuvilti, o galų gale ir įvykdyti jų iškeltus lūkesčius prieš pat čempionatą.
Daugiau nuotraukų (36)
Tinklalapis lrytas.lt kviečia pažvelgti į žaidėjus, kurie atitiko savo lygį ir tapo vieni iš čempionato veidų, mesti akį į tuos krepšininkus, kurie nustebino savo žaidimu pasaulio čempionate ir žvilgtelti į žaidėjus, kurie potencialiai galėjo sirgalius nuvilti.
Čempionato žvaigždės, išpildžiusios sirgalių lūkesčius ir įrodžiusios savo statusą
Shai Gilgeousas-Alexanderis (Kanada)
Galbūt dalis sirgalių, kurie neseka Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA), galėjo nežinoti šio krepšininko lygio, talento ir to, ką jis gali pademonstruoti FIBA krepšinyje, tačiau kanadietis S.Gilgeousas-Alexanderis parodė, kad jis yra aukščiausio lygio žvaigždė, kurios žaidimu visi krepšinio sirgaliai gali žavėtis.
NBA lygoje kanadietis rinko net po 31,4 taško, 5,5 rezultatyvaus perdavimo, 4,8 atkovoto kamuolio, o tokie skaičiai „Oklahoma City Thunder“ ekipoje S.Gilgeousui-Alexanderiui leido patekti į pirmąjį praėjusio sezono NBA žaidėjų penketuką.
Jo vedama Kanados rinktinė pirmajame grupių etape varžovus triuškino vidutiniškai 37 taškų skirtumu ir užsitikrino pirmąją vietą H grupėje.
25-erių gynėjas buvo ypač svarbus Kanados rinktinės žaidėjas, kūręs progas tiek sau, tiek komandos draugams, kartu leidęs suprasti, kad FIBA krepšinyje jis gali taip pat būti dominuojantis žaidėjas.
Įspūdingi apgaulingi judesiai, didžiulis greitis, žaidimo skaitymas, taškų rinkimas. „SGA“ anapus Atlanto vadinamas gynėjas darė viską ir buvo bene svarbiausia Kanados rinktinės dalis pirmajame grupių etape.
Gynėjas per pirmąsias trejas pasaulio čempionato rungtynes rinko vidutiniškai po 22 taškus (63,6 proc. dvit., 88,2 proc. baud.), sugriebdavo po 8 atšokusius kamuolius, atlikdavo po 5,7 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,7 kamuolio ir fiksuodavo net 28,7 naudingumo balo vidurkį.
Įspūdingi skaičiai, tiesa? Pats Kanados vyriausiasis treneris Jordi Fernandezas spaudos konferencijoje sakė, kad SGA taps naudingiausiu pasaulio čempionato krepšininku, tad jeigu kanadiečiai ir toliau taip triuškins varžovus, pateks į tolimesnius etapus, jų lyderis tikrai turi daug šansų tapti naudingiausiu pasaulio čempionato žaidėju.
Dennisas Schroderis (Vokietija)
Vokietijos rinktinės žvaigždė. Vienareikšmiškai. Iškritus Franzui Wagneriui D.Schroderis svarbiausiame pirmojo pasaulio čempionato grupių etapo mače prisiėmė atsakomybę ant savo pečių ir atvedė vokiečius į pergalę prieš Australijos rinktinę.
Atrodo, kad gynėjas, atvykęs į rinktinę, tampa kone dukart geresne savo versija nei toji, kurią matome NBA.
Praėjusiame NBA sezone krepšininkas rinko po 12,6 taško ir 4,5 rezultatyvaus perdavimo, o šiame pasaulio čempionate, kaip ir pernai Europos pirmenybėse, renka įspūdingus skaičius – 19,7 taško, 5,7 rezultatyvaus perdavimo ir 20,7 naudingumo balo.
D.Schroderis puikiai valdo komandą, žino, kada gali bausti varžovus savo prasiveržimais arba metimais iš tolimesnių nuotolių, o kartu ir puikiai atranda komandos draugus, kertančius arčiau krepšio po pikenrolo arba tiesiog bėgančius greitajame puolime.
Gynėjas galbūt nepretenduoja į naudingiausio žaidėjo titulą, tačiau tai gali nueiti į antrą planą, jei vokiečiams pavyktų nueiti toli šiame čempionate. Mano nuomone, vokiečiai tikrai tą gali padaryti ir tikrai nebūčiau nustebęs, jei D.Schroderis ir jo vedama rinktinė būtų tarp keturių stipriausių komandų šiame pasaulio čempionate.
Luka Dončičius (Slovėnija)
Kaip gi be Lukos, tiesa? Šiemet bene geriausias planetos krepšininkas neturi savo dešiniųjų rankų. Šiame čempionate nežaidžia traumas patyrę Vlatko Čančaras ir Edo Muričius, kurie buvo ypač svarbų slovėnų rinktinės dėlionėje.
Nepaisant to, kad slovėnų vunderkindas neteko savo pagalbininkų, jis ir toliau žiba ir veda savo šalį į pergales.
Visi žinome, ką Luka gali – elitinis metimas, elitinis prasiveržimas, nerealūs kamuolio valdymo įgūdžiai, puikios pauzės varantis kamuolį, kontakto provokavimas ir milžiniškas krepšinio intelektas.
NBA žvaigždė pasaulio čempionate kol kas renka skaičius, kurie, atrodo, labiau atitiktų kompiuterinio žaidimo „NBA 2K“ statistiką – 30 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai ir 32,3 naudingumo balo.
Be abejo, jei slovėnai eis toli, Luka gali taip pat būti pokalbyje dėl pasaulio čempionato MVP apdovanojimo, tačiau dėl tolimo slovėnų žygio kyla labai daug abejonių, kadangi tolimesniuose etapuose L.Dončičius ir jo komandos draugai sutiks kur kas stipresnius varžovus, kurie skirs didesnį ir geresnį dėmesį gynyboje slovėnų žvaigždei, o žaidėjų, kurie galėtų perimti lyderio rolę, praktiškai nėra.
Patrickas Millsas (Australija)
Australijos rinktinės nesenstanti žvaigždė. 35-erių gynėjas vis dar demonstruoja ypač aukštą lygį šiame pasaulio čempionate ir yra bene svarbiausias žaidėjas savo rinktinėje.
Pastaruoju metu NBA mainų karuselėje sudalyvavęs P.Millsas stipriausioje planetos lygoje praėjusiame sezone nežibėjo, tačiau gynėjas kaip visąlaik savo žaidimą į kitą lygį pakelia FIBA turnyruose.
Elitiniu metimu, puikiu pirmuoju žingsniu, krepšinio IQ ir apgaulingų judesių arsenalu pasižymintis australas šiame pasaulio čempionate renka po 19 taškų, atlieka po 5,7 rezultatyvaus perdavimo, sugriebia po 5,3 atšokusio kamuolio ir fiksuoja 22 naudingumo balų vidurkį.
Šią statistiką galime palyginti su jo praėjusio sezono NBA duomenimis – 6 taškai ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Įspūdingas šuolis.
Puikus P.Millso žaidimas jau garantavo vietą Australijai Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, tačiau net neabejoju, kad Australijos rinktinės tikslų sąraše bilietas į olimpines žaidynes buvo tik vienas iš kelių, kuriuos jie turi išsikėlę.
P.Millsas dar turi vietos, kur jis gali tobulėti. Tritaškiai šiame čempionate jam ne itin krinta – vos 31,6 proc., tad jeigu taikliarankis gynėjas nors kiek kilstels savo tritaškių procentą, jis ir Australijos rinktinė potencialiai gali kovoti dėl prizinių vietų pasaulio čempionate.
Sirgalius maloniai nustebinę krepšininkai
Mindaugas Kuzminskas (Lietuva)
Turbūt niekas nesitikėjote, kad po pirmojo grupių etapo M.Kuzminskas bus naudingiausias Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkas, tiesa?
Vilnietis pasaulio čempionate pademonstravo savo ekstra klasę, parodė, kad jis yra ypač universalus, o kartu gali ir prisitaikyti prie bet kokių vyriausiojo trenerio norų.
Puolėjas šiame čempionate daro viską – žaidžia nugara į krepšį, bėga į greitą puolimą, pataiko tritaškius ir gynyboje nėra toks pažeidžiamas, kaip apie jį galvojome iki šiol.
Patyręs 33-ejų lietuvis dar kartą visiems sirgaliams priminė, koks jis gali būti naudingas, efektyvus, jei tik vyriausiasis treneris, stovintis šalia šoninės linijos, atranda jam jo vietas, kur jis gali būti naudingas, o kartu ir komandos draugai jį atranda aikštelėje, kurioje M.Kuzminskas savo šansus bent kol kas puikiai išnaudoja. Bravo Mindaugui, kuris nė neabejoju, kad maloniai nustebino visus.
205 cm puolėjas šiame pasaulio čempionate per 17 minučių aikštelėje renka po 12,7 taško (72,7 proc. dvit., 50 proc. trit., 77,8 proc. baud.), sugriebia po 5,3 atšokusio kamuolio, atlieka po 2,7 rezultatyvaus perdavimo, blokuoja po vieną metimą per mačą ir fiksuoja 17,3 naudingumo balo vidurkį, kuris po pirmojo pasaulio čempionato grupių etapo leidžia būti naudingiausiu Lietuvos rinktinės žaidėju.
Tikėkimės, kad toks puikus startas mūsiškį paveiks ypač teigiamai ir leis lietuviui mėgautis krepšiniu, kartu rodant gerus rezultatus.
Andresas Felizas (Dominikos Respublika)
Apie šį krepšininką dauguma Lietuvos krepšinio sirgalių turbūt daug nežino. Gynėjas praėjusį sezoną praleido Badalonos „Joventut“ klube, kur fiksavo solidžius rodiklius, kėlė savo pasitikėjimą į viršų ir šiame pasaulio čempionate tapo vienu svarbiausių Dominikos Respublikos žaidėjų.
Ispanijoje krepšininkas rinko po 11 taškų (37,9 proc.), atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuodavo 11,8 naudingumo balo vidurkį.
Europos taurėje gynėjui taškus rinkti sekėsi kiek prasčiau, tačiau tai darė efektyviau – 9,6 taško (51,2 proc. trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 12 naudingumo balų.
Šiame pasaulio čempionate A.Felizas žaidžia su vienu geriausių NBA aukštaūgių Karlu-Anthony Townsu, kuris dar labiau palengvina jam žaidimą ir leidžia susikurti geresnes progas.
Nors A.Felizas šiame pasaulio čempionate renka kiek mažiau taškų nei K.Townsas (17,7 prieš 19,3), tačiau būtent jis yra naudingesnis nei NBA centras, kuris artėjantį sezoną prieš mokesčius NBA uždirbs kiek daugiau nei 36 milijonus JAV dolerių.
„Joventut“ gynėjas yra naudingesnis nei NBA puolėjas... nerealu...
A.Felizas iki antrojo grupių etapo starto rinko po 17,7 taško (75 proc. dvit., 55,6 proc. trit., 83,3 proc. baud.), 5,7 atkovoto kamuolio, 5 rezultatyvius perdavimus ir net 23,7 naudingumo balo, kai K.Townsas fiksavo 18,7 naudingumo balo vidurkį ir buvo antras naudingiausias Dominikos Respublikos žaidėjas.
Dominikiečių praktiškai niekas nemato kovoje dėl medalių, tačiau jie turi puikius šansus patekti į atkrintamųjų etapą. Antrajame grupių etape Dominikos Respublikos rinktinės krepšininkų laukia kovos su serbais ir Puerto Riko krepšininkais, tad tikrai nieko nenustebintų, jei dominikiečiai patektų tarp dviejų stipriausių I grupės komandų.
Nikola Jovičius (Serbija)
Serbijos talentas šiame pasaulio čempionate tiesiog žiba.
Serbas aikštelėje puolime yra ypač efektyvus – kyla virš lanko, pataiko tritaškius, o kartu turi ir platų apgaulingų judesių arsenalą.
Praėjusį NBA sezoną suolą „Miami Heat“ ekipoje šildęs puolėjas pasaulio čempionate krepšinio sirgaliams parodė, kokį talentą ir perspektyvą, žiūrint į ateitį, turi.
Majamyje krepšininkas rinko vos po 3,8 taško ir aikštelėje praleisdavo nepilnas 10 minučių, tačiau Serbijos rinktinėje, kurią treniruoja legendinis serbų treneris Svetislavas Pesičius, S.Jovičius tapo svarbiu ramsčiu puolime, kuomet traumą patyrė Filipas Petruševas.
Universalusis 20-metis serbas pirmajame grupių etape rinko net po 17 taškų (83,3 proc. dvit., 66,7 proc. trit., 77,8 proc. baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 2,7 atkovoto kamuolio ir 20,7 naudingumo balo.
Krepšininkas tiek pagal rezultatyvumą, tiek pagal naudingumo balus yra antras Serbijos rinktinėje, tad tiek skaičiai, tiek puolėjo žaidimas parodo, kad serbai turi dar vieną jauną krepšinio deimantą, kuris yra ir bus svarbus jų rinktinėje.
Artūras Žagaras (Latvija)
Kėdainių „Nevėžyje“ praėjusį sezoną žaidęs latvis suspindo Lietuvoje, o dabar ir pasaulio čempionate.
Latvijos rinktinėje A.Žagaras tapo bene svarbiausiu įžaidėju, kuris tiek organizuoja puolimą, tiek pats renka taškus.
Gynėjas puikiai kuria progas tiek sau, tiek kitiems, nors tuomet, kai jis žaidė Lietuvoje, jo metimas iš toli nebuvo pats stabiliausias, tačiau kol kas pasaulio čempionate latvis demonstruoja, kad jo metimas yra kiek pagerėjęs.
Svarbiausiame latvių mače, kur buvo nugalėti prancūzai ir iškovotas bilietas į antrąjį grupių etapą, latvis buvo rezultatyviausias mūsų kaimyninės šalies žaidėjas.
Gynėjas per 29 minutes ir 30 sekundžių, kurias praleido aikštelėje, pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 3/5 trit., 3/9 baud.) ir atvedė latvius į istorinę pergalę, kuri ne tik buvo įrašyta į Latvijos krepšinio metraščius, bet ir kartu prancūzai buvo palikti be išsvajotų medalių, nors jie buvo laikomi ne tik H grupės, bet ir viso čempionato favoritais.
Pasaulio čempionato pirmajame grupių etape A.Žagaras vidutiniškai rinko po 12,3 taško (81,8 proc. dvit., 38,5 proc. trit., 40 proc. baud.), atlikdavo po 6,7 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuodavo 14 naudingumo balų vidurkį.
Nors skaičiai galbūt neatrodo įspūdingi, tačiau latviai pirmajame pasaulio čempionato grupių etape žaidė su dvejomis ypač galingomis Kanados ir Prancūzijos rinktinėmis.
Priminsime, kad A.Žagaras kol kas dar neturi sutarties klubiniame krepšinyje, tad šis pasaulio čempionatas tikrai bent kažkiek pakels krepšininko vertę laisvųjų agentų rinkoje.
Vertas paminėjimo: Juanas Nunezas (Ispanija)
Ispanijos rinktinės 19-metis dar kartą šiame pasaulio čempionate parodė, kokio lygio talentas jis yra. Gynėjas buvo įmestas į ugnį, kuomet Ricky Rubio nusprendė sustabdyti savo krepšininko karjerą, o dėl traumų ispanams negalėjo padėti Lorenzo Brownas.
Dar šią vasarą gynėjas žaidė U20 Europos čempionate, kur ispanai neblizgėjo, tačiau šiame pasaulio čempionate įžaidėjas maloniai stebina krepšinio mylėtojus.
Krepšininkas puikiai kontroliuoja rungtynių tempą, ypač gerai ginasi ir puolime puikiai kuria progas tiek sau, tiek komandos draugams.
Pirmajame pasaulio čempionato grupių etape J.Nunezas rinko po 7 taškus, 6,3 rezultatyvaus perdavimo, sugriebdavo po 4,7 atšokusio kamuolio ir fiksavo 14,3 naudingumo balo vidurkį.
Didžioji dalis šių skaičių yra geresni nei tie, kuriuos J.Nunezas fiksavo dvidešimtmečių Europos čempionate (10,3 taško, 5,3 rezultatyvaus perdavimo, 4,3 atkovoti kamuoliai ir 11,6 naudingumo balo).
Nuvylę žaidėjai pasaulio čempionate
Nando De Colo (Prancūzija)
N.De Colo, kaip ir visa Prancūzijos rinktinė, pirmajame pasaulio čempionato grupių etape buksavo ir nežaidė tokio žaidimo, kokį esame įpratę matyti.
Gynėjas praėjusiame Eurolygos sezone rinko po 13,8 taško ir 15,5 naudingumo balo, tačiau būtent šiame pasaulio čempionate buvo savo šešėlyje.
N.De Colo pirmajame pasaulio čempionato varžybų etape rinko vos po 5,7 taško ir 7 naudingumo balus.
Negana to, kertinėse rungtynėse su latviais prancūzas susirinko dvi technines pražangas ir mačą baigė anksčiau laiko.
Gaila, kad 36-erių krepšininkui šis čempionatas nenusisekė, tačiau tikėkimės, kad jį pamatysime Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, kur gynėjas rodys kiek geresnį krepšinį.
Brandonas Ingramas (Jungtinės Amerikos Valstijos)
„New Orleans Pelicans“ žvaigždė ir Jono Valančiūno bendraklubis prieš pasaulio čempionato kovas buvo minimas it potencialius JAV rinktinės lyderis, tačiau bent po pirmojo pasaulio čempionato grupių etapo B.Ingramas prie minėtojo statuso nėra arti.
Nors amerikiečiai kol kas pasaulio čempionate dominuoja ir pervažiuoja visus varžovus, B.Ingramas nė iš tolo neprimena to žaidėjo, kurį matome NBA.
Puolėjas yra visiškai savo šešėlyje ir nedemonstruoja tokio žaidimo, kokį iš tikrųjų gali.
Elitinis snaiperis tiek po driblingo, tiek iš pagavimo, pavojingas atviroje aikštelėje ir galintis užsibaigti atakas praktiškai iš bet kur. Tokį B.Ingramą prisimename iš „New Orleans Pelicans“ komandos.
NBA puolėjas rinkdavo net po 24,8 taško (50,8 proc. dvit., 39,2 proc. trit., 88 proc. baud.), atkovodavo po 5,5 atšokusio kamuolio, atlikdavo po 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 21,1 naudingumo balo.
Visgi kol kas savęs B.Ingramas pasaulio čempionate neatranda. Per pirmąsias trejas pasaulio čempionato rungtynes puolėjas renka vos po 4,7 taško (44 proc. dvit., 33,3 proc. trit.), sugriebia po 2,3 atkovoto kamuolio, atlieka po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuoja 6 naudingumo balų vidurkį.
Tokio B.Ingramo žaidimo šiame pasaulio čempionate JAV rinktinei tikrai neužteks. Jau draugiškos JAV rungtynės prieš čempionatą parodė, kad amerikiečiai gali būti pažeidiami, tad norint JAV krepšininkams susigrąžinti išsvajotąjį titulą namo, jiems reikės kur kas geresnio B.Ingramo žaidimo.
Wenyenas Gabrielis (Pietų Sudanas)
W.Gabrielis yra vienas iš dviejų Pietų Sudano žaidėjų, praėjusį sezoną buvojusių NBA aplinkoje, tačiau šis pasaulio čempionatas puolėjui kol kas yra ypač sudėtingas.
„Los Angeles Lakers“ pagalbinio žaidėjo rolę turėjęs sudanietis nepademonstravo savo tikrojo žaidimo, kokį jis iš tikrųjų galėjo ir būtent jo geresnio žaidimo pritrūko Pietų Sudano rinktinei.
Stipriausiose planetos klubinio krepšinio pirmenybėse W.Gabrielis rinko po 4,8 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 5,5 naudingumo balo.
Taip, svarbiausiame mače su Puerto Riko rinktine, kur sudaniečiai potencialiai galėjo iškovoti pergalę, W.Gabrielis sužaidė gerą mačą, kuriame surinko 15 taškų, sugriebė 7 kamuolius ir sukaupė 21 naudingumo balą, tačiau likę du mačai puolėjui buvo ypač prasti.
Puolėjas per likusius mačus su Kinija ir Serbija bendrai pelnė 7 taškus ir surinko 4 naudingumo balus. Nors Pietų Sudanas daug šansų prieš serbus neturėjo, tačiau galime drąsiai sakyti, kad W.Gabrielis buvo vienas tų žaidėjų, kuris nežaidė pakankamai gerai ir nuvylė krepšinio sirgalius pirmajame pasaulio čempionato grupių etape.
W.Gabrielis rinko po 7,3 taško, atkovodavo po 4 atšokusius kamuolius ir sukaupdavo vidutiniškai po 8,3 naudingumo balo.
Kyle‘as Andersonas (Kinija)
Anot pranešimų, Kinija sumokėjo apie 1 milijoną dolerių, kad natūralizuotų K.Andersoną.
Visgi NBA krepšininko natūralizavimas, galime sakyti, neatsipirko, kadangi kinai pirmojo grupių etapo mačus pralaimėjo vidutiniškai 26 taškų skirtumu ir nė nebuvo arti patekimo toliau.
K.Andersonas anaiptol ir NBA lygoje nebuvo žvaigždė, tačiau kinai tikėjo, kad jis bent jau padės rinktinei pasiekti bent kažkiek geresnių rezultatų.
Šviežiai iškeptas Kinijos rinktinės žaidėjas pasaulio čempionato pirmajame grupių etape rinko po 10,3 taško (42,3 proc. dvit., 25 proc. trit., 50 proc. baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir 9 naudingumo balus, tad galime drąsiai sakyti, kad K.Andersonas lyderio rolėje nesuspindėjo ir jo pasirodymas pirmajame grupių etape nuvylė.
Palyginimui NBA, kur puolėjas aplink save turėjo geresnius komandos draugus ir nebuvo lyderis, o buvo rolės žaidėjas, rinko po 9,4 taško (52,9 proc. dvit., 41,2 proc. trit., 74,1 proc. baud.), sugriebdavo po 5,3 atšokusio kamuolio.
Kinijos šansai kovoti dėl aukštų vietų pasaulio čempionate – palaidoti, tačiau jie dar kovoja dėl vietos olimpinėse žaidynėse. Norint patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes, kinams reikės būti geriausia Azijos rinktine. Tai kol kas yra realu, kadangi nė viena komanda nepateko į antrąjį grupių etapą, kur bus kovojama dėl medalių.
Vertas paminėjimo: Simone Fontecchio (Italija)
Italas vis dar yra rinktinės lyderis ir yra rezultatyviausias rinktinės žaidėjas, tačiau jo žaidimas kol kas nėra pats geriausias, kurį jis gali demonstruoti.
Italai visose pirmojo grupės etapo rungtynėse pasaulio čempionate vargo ir iškovojo pergales gan sunkiai, o kartu ir pralaimėjo Dominikos Respublikos rinktinei (82:87).
Atletiškas, tikslus ir universalus S.Fontecchio kol kas stringa puolime, kur jo labiausiai reikia Gianmarco Pozzecco treniruojamai Italijos rinktinei.
Taip, kaip ir minėta prieš tai, puolėjas yra rezultatyviausias žaidėjas Italijos rinktinėje 16,7 taško, tačiau jo efektyvumas yra gan prastas – vos 12,3 naudingumo balo.
Pagal naudingumo balus S.Fontecchio Italijos rinktinėje yra vos ketvirtas, o tam yra puikus paaiškinimas.
„Utah Jazz“ priklausantis puolėjas kol kas pataikė vos 5 tritaškius iš 25 (20 proc.) ir būtent dėl to nerenka nei daugiau taškų, nei naudingumo balų.
Nepaisant to, kad italo metimų selekcija yra gan nebloga, kol kas Italijos rinktinė prasiskynė kelią į antrąjį grupių etapą, tačiau G.Pozzecco krepšininkams reikės kur kas geresnio S.Fontecchio pasirodymo netolimoje ateityje, kadangi varžovai tik stiprės, tad natūralu, kad visi kiti Italijos rinktinės žaidėjai atsigręš į savo lyderį.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.