D. Sirvydis įvertino startą su rinktine: nuovargis ir jaudulys – krenta kamuoliai iš rankų

„Smagu grįžti į Lietuvą pas visus sirgalius. Buvau pasiilgęs tokios atmosferos – super“, – po pergalės kalbėjo rezervinės Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Deividas Sirvydis.

D.Sirvydis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2023-07-22 21:46, atnaujinta 2023-08-17 11:01

Šeštadienį jis su komandos draugais iškovojo pergalę prieš Jordanijos krepšininkus. Dariaus Songailos treniruojama rinktinė Alytuje pranoko varžovus 93:75 (31:12, 28:24, 7:24, 27:15).

Rungtynes užtikrintai pradėję ir triuškinantį pranašumą susikrovę lietuviai po pertraukos ėmė barstyti savo persvarą.

Netaiklūs metimai ir pasipylusios klaidos leido Jordanijai priartėti prie Lietuvos vos iki keturių taškų. Laimei, sėkmingas ketvirtas kėlinys aikštės šeimininkams leido vėl nurūkti į priekį.

„Pradžioje buvo daug emocijų, labai norėjome žaisti, vėliau atsirado nuovargis, jaudulys – pradėjo kristi kamuoliai iš rankų, bet tai yra procesas. Padarysime išvadas ir važiuosime toliau“, – po rungtynių TV3 televizijos eteryje kalbėjo D.Sirvydis.

23-ejų vilnietis šiose rungtynėse per 23 minutes įmetė 14 taškų (2/4 dvit., 3/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po dvikovos D.Sirvydis įvertino ir savo progresą, kurį jis pasiekė pastaraisiais metais JAV.

„Parsivežiau kūną, atsirado geresnis sprendimų priėmimas, manau, kad daug kas išėjo į naudą, įgavau daug patirties, dabar stengiuosi ją išpildyti“, – pridūrė jis.

Lietuvos rezervinė krepšinio rinktinė pirmadienį dar kartą susikaus su Jordanijos krepšininkais.