Po pertraukos nutolusi „Bayern“ išrašė meistriškumo pamokų „Maccabi“ krepšininkams

2022 m. vasario 3 d. 21:27
Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Miuncheno „Bayern“ (12/12) ekipa. Ketvirtadienį Bavarijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 70:52 (13:16, 17:13, 19:12, 21:11) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (10/12) krepšininkus.
Akistata prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Vis dėlto nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržusi „Maccabi“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16:13.
Antrajame kėlinyje vyko permaininga kova – „Bayern“ persvėrė rezultatą ir iki pat ketvirčio pabaigos tęsėsi kova taškas į tašką. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant 30:29.
Antroje rungtynių dalyje kur kas geriau sekėsi Miuncheno klubo krepšininkams.
Jie pirmavo viso trečiojo kėlinio metu ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą buvo priekyje 49:41.
Ketvirtajame kėlinyje bavarai užsiautėjo dar labiau – įgijo dviženklį pranašumą ir galutinai perėmė rungtynių kontrolę.
Užtikrintą pergalę iškovojusi „Bayern“ į savo sąskaitą įsirašė 12-ąjį laimėjimą šiame sezone.
„Bayern“: Corey Waldenas 13, Vladimiras Lučičius 9, Leonas Radoševičius ir Nickas Weileris-Babbas po 8.
„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20, Ante Žižičius ir Jalenas Reynoldsas po 7.