Slovėnai žygiuoja be pralaimėjimų: nušlavė japonus ir pateko į olimpiados ketvirtfinalį

Slovėnijos krepšinio rinktinė ketvirtadienį Tokijo olimpinių žaidynių C grupėje iškovojo antrąją pergalę ir praktiškai užsitikrino vietą turnyro ketvirtfinalyje. Luka Dončičiaus vedama rinktinė susitvarkė su šeimininkais japonais 116:81 (29:23, 24:18, 27:23, 36:17).

Slovėnai žygiuoja be pralaimėjimų: nušlavė ir japonus.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Slovėnai žygiuoja be pralaimėjimų: nušlavė ir japonus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 29, 2021, 9:21 AM, atnaujinta Jul 29, 2021, 9:41 AM

Pirmoje mačo dalyje slovėnai gana ilgai tampėsi su Japonijos rinktine. Akivaizdu, kad įtakos turėjo ir pirmoji slovėnų pergalė prieš Argentiną, ir jos atšventimas su Ispanijos rinktinės krepšininkėmis bei alkoholiniais gėrimais.

Vis dėlto antrajame kėlinyje japonai ėmė grubiau klysti, o slovėnai jų klaidomis nesunkiai pasinaudojo ir įgijo pranašumą 53:41.

Antroje mačo dalyje vieni čempionato favoritų ėmė laidyti tolimus metimus ir nušlavė šeimininkų komandą.

L.Dončičius per 25 minutes pelnė 25 taškus (8/15 met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Japonijos rinktinei Rui Hachimura per 37 minutes suvertė 34 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Slovėnams C grupėje liko rungtynės su ispanams, o japonams dar teks sužaisti su Argentina.

Slovėnija: Zoranas Dragičius 24, Luka Dončičius 25 (7 atk. kam., 7 rez. perd.),  Vlatko Čančaras 16.

Japonija: Rui Hachimura 34, Yuta Watanabe 17, Makoto Hajiema 10.