Vėl galingai žaidęs D. Sabonis rinko taškus ir gniuždė „Cavaliers“ atakas, o „Pacers“ laimėjo Klivlande Pakartojo blokų rekordą

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (32/36) komanda svečiuose 111:102 (27:28, 26:32, 26:17, 32:25) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ (21/48) ekipą.

D.Sabonis blokavo 4 metimus.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 11, 2021, 6:47 AM, atnaujinta May 11, 2021, 7:18 AM

Lietuviui iki trigubo dviženklio trūko vieno rezultatyvaus perdavimo, tačiau jis blokavo 4 metimus ir pakartojo karjeros rekordą NBA.

Artėjant reguliariojo sezono finišui tai buvo itin svarbi pergalė „Pacers“ ekipai, kuri kovoja bent dėl 9-osios vietos Rytų konferencijoje su „Washington Wizards“ (32/37).

25-erių lietuvis buvo vienas „Pacers“ lyderių – per 38 min. surinko 21 tašką (7/12 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 20 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus ir padarė 2 klaidas.

Šį sezoną jis surinko jau 45 dvigubus dviženklius.

Prieš pertrauką „Pacers“ atsiliko 53:60, tačiau po galingo trečiojo kėlinio persvėrė rezultatą 79:77, o per paskutinį ketvirtį įtvirtino pranašumą.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 25 (7/32 metimų, 8 rez. perd.), Isaacas Okoro 22 (10 atk. kam.), Deanas Wade'as 19 (12 atk. kam.).

„Pacers“: Kelanas Martinas 25 (8/12 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 21 (7/12 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/6 baudų, 20 atk. kam., 9 rez. perd., 4 blokai), Caris LeVertas 20 (10 rez. perd.), Dougas McDermottas 13.