„Crvena zvezda“ išvykoje nubaudė būsimus „Žalgirio“ varžovus

2020 m. lapkričio 18 d. 21:39
Video
Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena zvezda“ (4/5) ekipa svečiuose 87:79 (18:23, 30:21, 18:16, 21:19) nugalėjo Milano „Olimpia“ (3/3) komandą.
Akistatos pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidusi „Olimpia“ ekipa po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje penkių taškų persvara.
Antrajame kėlinyje svečiai iš Belgrado netrukus persvėrė rezultatą ir iki ilgosios pertraukos vyko atkakli ir permaininga kova.
Po dviejų kėlinių „Crvena zvezda“ krepšininkai turėjo minimalų pranašumą 46:45.
Trečiajame ketvirtyje ir toliau dvikovos svarstyklės svyravo į abi puses. Svečiai vienu metu pirmavo devyniais taškais (58:49), tačiau Milano komanda netrukus sušvelnino turimą deficitą.
Visgi du taiklus Jordano Loydo metimai paeiliui leido „Crvena zvezda“ ekipai po trijų kėlinių pirmauti 66:60.
Ketvirtajame kėlinyje Belgrado klubas aikštelėje jautėsi vis užtikrinčiau ir pirmą kartą rungtynių metu padidino savo persvarą iki dviženklio pranašumo 76:66.
Iki rungtynių pabaigos savo pranašumą išsaugojusi „Crvena zvezda“ šventė pergalę
Lrytas.lt primena, kad Milano „Olimpia“ penktadienį surems ginklus su Kauno „Žalgirio“ ekipa.
„Olimpia“: Vladimiras Micovas 13, Sergio Rodriguezas ir Zachas LeDay po 11, Michaelas Rollas 10.
„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 17, Corey Waldenas 15, Johnny O'Bryantas 11.