Š. Jasikevičius ir „Barcelona“ Ispanijos supertaurės turnyrą pradėjo nugalėdami šalies čempionus

2020 m. rugsėjo 12 d. 21:32
Šarūno Jasikevičiaus treniruoja „Barcelona“ komanda pergalingai pradėjo Ispanijos supertaurės turnyrą. Lietuvio auklėtiniai pusfinalyje susitiko su šalies čempione Vitorijos „Baskonia“ ir ją nugalėjo 72:68 (22:14, 13:14, 25:17, 12:23).
Dvikova prasidėjo šaltu dušu Katalonijos ekipai, tačiau po 5 praleistų taškų be atsako „Barcelona“ spurtavo 12:0 ir ėmė tolti nuo varžovų.
Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau po pertraukos Š.Jasikevičiaus kariauna įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė dviženklį pranašumą.
Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Baskonia“ pabandė sugrąžinti intrigą ir vienu metu buvo prisivijusi iki 3 taškų.
„Baskonia“ gretose Rokas Giedraitis pelnė 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis liko ant atsarginių žaidėjų suolo ir kovą nebuvo mestas.
Kitame pusfinalyje dėl bilieto į finalą susikaus Madrido „Real“ ir Tenerifės „Iberostar“ komandos. Jų rungtynės prasidės 22 val. 30 min. Lietuvos laiku.