Sensacinga „Zenit“ pergalė prieš „Fenerbahce“ paliko „Žalgirį“ Eurolygos lenteles dugne

[[ge:lrytas:lrytas:12984450]]

Stambulo komanda namuose pralaimėjo Rusijos klubui.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 19, 2019, 7:35 PM, atnaujinta Dec 19, 2019, 11:08 PM

Eurolygoje šį sezoną stringanti Stambulo „Fenerbahce“ turėjo vargo ir su turnyro autsaideriais. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 81:84 (22:18, 21:20, 16:22, 22:24) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje „Zenit“ aukštaūgis Gustavo Ayonas, kuris esant lygiam rezultatui 78:78 likus žaisti 31 sekundei pataikė dvitaškį metimą ir išvedė savo komandą į priekį. „Fenerbahce“ kitos atakos metu bandė dar išlyginti rezultatą, tačiau Luigi Datome dvitaškis skriejo pro šalį.

Šeimininkų komanda griebėsi pražangų taktikos ir tai iš dalies pasiteisino. Likus žaisti 8 sekundėms Timas Abromaitis pataikė tik vieną baudą ir „Zenit“ persvara buvo 81:78. Paskutinės atakos metu „Fenerbahce“ bandė išplėšti pratęsimą ir rezultatą išlygino Kostas Sloukas.

Tačiau Stambulo komanda varžovams dar paliko keturias sekundes, o to užteko, kad Andrew Albicy smeigtų tritaškį ir išvestų savo komandą į priekį, taip padovanodamas „Zenit“ gerbėjams ketvirtąją pergalę Eurolygoje.

Tai reiškia, kad „Žalgiris“ bent jau iki penktadienio rungtynių su „Chimki“ komanda lieka vieninteliu klubu Eurolygoje, kuris iškovojo tik tris pergales.

„Fenerbahce“: Joffrey Lauvergne 18, Nikola Kaliničius 16, Kostas Sloukas 13. Luigi Datome ir Nando de Colo po 9 taškus.

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 16, Gustavo Ayonas ir Andrew Albicy po 12, Jevgenijus Voronovas 11, Timas Abromaitis 10 taškų.