Šiais metais šiedu klaipėdiečiai jau ketvirtą kartą atstovavo finale pralaimėjusiai komandai. 2014 ir 2016 metais M.Girdžiūnas ir A.Butkevičius vilkėjo lemiamoje serijoje nesėkmę patyrusio Klaipėdos „Neptūno“ aprangą, o užpernai kartu perėjo į Vilniaus komandą, kuri pralaimėjo finale 2018 ir 2019 metais.
Tiesa, A.Butkevičius vienoje iš pralaimėtų serijų nedalyvavo. Pernai jis visai nežaidė atkrintamosiose varžybose dėl balandžio mėnesį patirtos traumos. Tuo tarpu M.Girdžiūnas tapo didžiausiu LKL finalų nelaimėliu – dabar jis yra vienintelis krepšininkas, rungtyniavęs keturiose finalo serijose, bet nė sykio netapęs čempionu.
Po tris kartus finale pralaimėjusioms komandoms atstovavo, bet nė sykio LKL čempionais netapo aštuoni krepšininkai. Dauguma iš jų žaidė dar praėjusiame amžiuje ir atstovavo Kauno „Atletui“, kuris per pirmuosius penkis sezonus net keturis kartus pateko į finalą, bet pralaimėjo visas keturias lemiamas serijas.
Visose keturiose „Atleto“ pralaimėtose serijose nedalyvavo nė vienas žaidėjas, o po tris kartus tapti LKL čempionu nesėkmingai bandė Žydrūnas Ilgauskas, Kęstutis Kemzūra, Rytis Vaišvila, Egidijus Kavoliūnas ir Vaidas Stiga. Nerijus Zabarauskas ir Singaras Tribė po tris kartus tapo LKL vicečempionais, bet pirmuosius du kartus – žaisdami „Atlete“, trečiąjį – kitame klube.
Šio amžiaus pirmajame dešimtmetyje žaisdamas „Lietuvos ryte“ triskart vicečempionu tapo, bet čempiono žiedo taip ir neiškovojo amerikietis Aaronas Lucasas.
Krepšininkai, kurie nė karto netapo LKL čempionais ir daugiausiai kartų tapo vicečempionais:
4 – A.Butkevičius („Neptūnas“, „Rytas“), M.Girdžiūnas („Neptūnas“, „Rytas“).
3 – Ž.Ilgauskas („Atletas“), E.Kavoliūnas („Atletas“), K.Kemzūra („Atletas“), V.Stiga („Atletas“), R.Vaišvila („Atletas“), N.Zabarauskas („Atletas“, „Olimpas“), S.Tribė („Atletas“, „Rytas“), A.Lucasas („Rytas“).