„Eurolygoje 11 komandų turi garantuotus ilgalaikius kontraktus. Tai leidžia jiems per metus gauti 7-8 milijonais pelno daugiau nei mes. Mes uždirbame apie 2 milijonus, tad štai koks skirtumas su mūsų konkurentais Graikijoje.
Tuomet be galo sunku tampa vesti derybas su Eurolygos žaidėjais“, – kalbėjo M.Angelopoulos.
Šią savaitę AEK pasikvietė Jordaną Theodore‘ą, kurį atleido Milano „Olimpia“ komanda. AEK savininkas pripažino, kad su šiuo žaidėju vyko sunkios derybos. M.Angelopoulos taip pat sukritikavo Eurolygos sistemą: „Europoje yra 650 komandų, kuriose dirba daugiau nei 11 tūkstančių žaidėjų ir trenerių, tad 11 komandų negali visiems likusiems diktuoti sąlygas.
Dar penkios komandos Eurolygoje tiesiog žaidžia po vieną sezoną ir susiduria su finansiniais sunkumais. Kai kuriose šalyse, kaip Italija ar Izraelis klubai dar prieš sezono startą jau žino, kad gaus daug pinigų. Kažką nustebinti Europoje tampa neįmanoma ir tokio pavyzdžio kaip futbole su „Leicester City“ komanda nebus.“
M.Angelopoulos ėmė svarstyti, kad stiprėjanti FIBA Čempionų lyga gali pagerinti situaciją: „Jei ši lyga stiprės, naudą pajus ir nacionaliniai čempionatai.“