Domantas Sabonis ir toliau stebina įspūdingu žaidimu NBA – vėl kartojo savo rekordą

Domantas Sabonis jau ketvirtą kartą pakartojo savo asmeninį NBA atkovotų kamuolių rekordą, o „Indianos Pacers“ ekipa išvykoje 109:104 (26:26, 35:28, 20:23, 28:27) susitvarkė su „Phoenix Suns“.

„Pacers“ įveikė varžovus ir jau turi 12 laimėjimų NBA čempionate<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Nov 28, 2018, 7:16 AM, atnaujinta Nov 28, 2018, 8:05 AM

D.Sabonis per 23 minutes spėjo pelnyti 21 tašką (7/14 dvit., 7/8 baud.), atkovoti 16 kamuolių ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

16 atkovotų kamuolių – geriausias Lietuvos krepšinio rinktinės karjeros rezultatas. Keturis kartus tiek pat atkovotų kamuolių susirinkęs aukštaūgis tą padarė jau trečią kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

D.Sabonis trečią kartą iš eilės surinko ir dvigubą dviženklį. Jei jam pavyks tą pakartoti ir kitame mače, tai bus ilgiausia jo serija karjeroje.

Lemiamą ketvirtį „Suns“ pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį, o „Pacers“ ledus puolime pralaužė taškus iš po krepšio antruoju bandymu įvertęs D.Sabonis – 83:85. Vėliau komandos keitėsi metimais, o paskutinę minutę tritaškiu pradėjo Mylesas Turneris – 104:101.

Tritaškiais tada apsikeitė Devinas Bookeris ir Bojanas Bogdanovičius – 107:104. „Suns“ daugiau pasižymėti nesugebėjo, o pergalę baudų metimais įtvirtino Darrenas Collisonas.

Indianos ekipą į pergalę atvedė nuo atsarginių suolo pakilę D.Sabonis ir Dougas McDermottas, pelnę po 21 tašką.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais ketvirtadienį ir Indianos lauks išvyka į Los Andželą bei akistata su LeBrono Jameso „Lakers“.

„Pacers“: Dougas McDermottas (5/7 tritaškių) ir Domantas Sabonis (16 atk. kam.) po 21, Mylesas Turneris 16 (13 atk. kam., 5 blokai), Bojanas Bogdanovičius 15 (5 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 13 (6 atk. kam.), Darrenas Collisonas 11 (5 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Suns“: T.J.Warrenas 25 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 20 (3/9 tritaškių, 8 rez. perd.), DeAndre Aytonas 18 (12 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 12.