„Žalgiris“ žaidė visuose 25 LKL finaluose, iš kurių laimėjo 20. Kauno komanda finalo serijose 12 kartų nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“, 4 kartus – Kauno „Atletą“, 2 kartus – Klaipėdos „Neptūną“, po kartą – „Žemaitijos olimpą“ ir Panevėžio „Lietkabelį. Dar 5 finalo serijose „Žalgiris“ pralaimėjo „Lietuvos rytui“.
Aštuoni „Žalgirio“ krepšininkai LKL čempionais tapo ne pirmą kartą: P.Jankūnas iškovojo 12-ąjį čempiono vardą, A.Milaknis – 7-ąjį, E.Ulanovas – 4-ąjį, A.Kavaliauskas, K.Pangosas, P.Valinskas, M.Sajus ir G.Masiulis – 2-ąjį. Pirmą kartą LKL čempionais tapo B.Daviesas, A.Toupane‘as, B.Udrihas, V.Micičius, A.White‘as bei finale nežaidę M.Arlauskas ir R.Jokubaitis.
Trys „Žalgirio“ žaidėjai yra tapę kitų šalių čempionais: B.Udrihas – Slovėnijos (dukart), Izraelio ir NBA lygos (dukart), V.Micičius – Serbijos, A.Kavaliauskas – Latvijos (dukart).
Š.Jasikevičius kaip vyriausias treneris LKL čempionu tapo trečiąjį kartą, bet yra iškovojęs po vieną aukso žiedą kaip žaidėjas ir trenerio padėjėjas.
P.Jankūnas yra labiausiai tituluotas visų laikų Lietuvos čempionatų krepšininkas. Be jo per žaidėjo karjerą daugiau nei po penkis LKL čempiono vardus iškovojo tik R.Javtokas (9), K.Šeštokas, A.Milaknis (po 7), D.Maskoliūnas ir D.Šalenga (po 6).
Per visą Lietuvos čempionatų istoriją (skaičiuojant nuo pirmojo turnyro 1924 m.) pagal aukso žiedų ir aukso medalių skaičių už P.Jankūno (12) rikiuojasi G.Einikis, R.Javtokas (po 9), S.Butautas, G.Budnikas, A.Šidlauskas, A.Brazys, D.Lukminas, T.Stumbrys ir D.Maskoliūnas (po 8). Tačiau net ir P.Jankūnas vis dar atsilieka nuo labiausiai tituluotos krepšininkės R.Vadapalaitės-Valentienės, kuri Lietuvos čempione tapo 14 kartų.