Nors šiais metais tokio kalibro perėjimų tarp LKL klubų nebuvo, komandas pakeitė nemažai pajėgių krepšininkų. Tarp jų yra ir Europos bei pasaulio pirmenybių prizininkų, ir buvusių LKL čempionų, ir labai perspektyvių jaunesniosios kartos žaidėjų.
Tomas Delininkaitis
2010 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas po ilgos pertraukos grįžo namo. Klaipėdietis T.Delininkaitis dar 2001 metais pradėjo LKL karjerą gimtojo miesto komandoje „Neptūne“, bet nuo 2003 metų žaidė tik kitų Lietuvos miestų ir kitų šalių klubuose. Pernai jis iš užsienio grįžo į Lietuvą ir vilkėdamas „Vytauto“ aprangą tapo antru pagal rezultatyvumą LKL krepšininku (vid. 13,8 tšk.), o šiais metais 35-erių gynėjas nudžiugo sulaukęs kvietimo vėl apsivilkti „Neptūno“ aprangą.
Vaidas Čepukaitis
Didžiausias LKL klajūnas nenustygsta vietoje. V.Čepukaitis stipriausioje šalies lygoje pradeda dešimtąjį sezoną, bet dar nė viename klube nežaidė du sezonus iš eilės. 28 metų vidurio puolėjas tradicijos kasmet keisti komandą nesulaužė ir perėjo iš „Juventus“ į „Lietkabelį“. V.Čepukaitis jau žaidė Panevėžio komandoje 2011-2012 metų sezone ir tada pelnydavo 13,9 taško bei atkovodavo 6,5 kamuolio. Tačiau tuo metu „Lietkabelis“ buvo LKL autsaideris, o dabar dairosi į aukščiausias vietas. Praėjusį sezoną V.Čepukaitis šalies pirmenybėse užėmė aštuntąją vietą pagal rezultatyvumą (vid. 12,3 tšk.) ir ketvirtąją pagal atkovotus kamuolius (6,7).
Benas Madgenas
Patekti į LKL finalą negalintis „Lietuvos rytas“ vilioja konkurentų lyderius. Dar praėjusio sezono viduryje iš 2016 metų vicečempiono „Neptūno“ buvo perviliotas Jimmy Baronas, o vasarą iš 2017 metų vicečempiono „Lietkabelio“ į sostinę persikraustė B.Madgenas. 32 metų gynėjas, kuriam vasarą nepavyko patekti į Azijos čempione tapusią Australijos rinktinę, praėjusį sezoną buvo vienas svarbiausių „Lietkabelio“ pergalių kalvių ir LKL čempionate pelnydavo 11,8 taško.
Renaldas Seibutis
„Neptūne“ kartu žais du 2010 metų pasaulio čempionato prizinininkai. Kartu su T.Delininkaičiu dėl „Neptūno“ pergalių kovos dar didesnę medalių kolekciją Lietuvos rinktinėje sukaupęs 2013 ir 2015 metų Europos vicečempionas R.Seibutis. Praėjusį sezoną 31 metų gynėjas gana menkai padėjo „Žalgiriui“, kuriam atstovaudamas pelnydavo 6,1 taško, tačiau perėjus į silpnesnę ir mažiau pajėgių krepšininkų turinčią komandą R.Seibučio vaidmuo turėtų būti kur kas svarbesnis.
Martynas Echodas
Praėjusį sezoną M.Echodas puikiai debiutavo LKL čempionate ir atstovaudamas „Šiauliams“ pelnydavo 10,9 taško bei atkovodavo 5,9 kamuolio. A.Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinio pavardė ypač garsiai nuskambėjo balandį, kai jis įmetė 38 taškus ir pasiekė LKL sezono rekordą. Vasarą 20-metis puolėjas perėjo į „Lietuvos rytą“, kuriame jo statistika tikriausiai bus prastesnė, tačiau Vilniaus komandoje jam atsivers dar didesnės perspektyvos.
Simas Galdikas
Prieš porą metų su buvusiais „Neptūno“ vadovais truputį apsipykęs sūnus-paklydėlis grįžo į Klaipėdą. Per pusantro sezono, kuriuos praleido kitur, S.Galdikas spėjo pažaisti Rumunijoje (labai nesėkmingai) ir tapti LKL vicečempionu su „Lietkabeliu“, kuriam atstovaudamas pelnydavo 7,4 taško. Nors praėjusios skyrybos su „Neptūnu“ nebuvo gražios, 30-mečiui vidurio puolėjui senoje-naujoje komandoje neturėtų kilti problemų, nes kart su juo iš Panevėžio į Klaipėdą persikėlė treneris Kazys Maksvytis.
Mindaugas Lukauskis
Į buvusią komandą grįžo dar vienas Lietuvos krepšinio veteranas. 38-erių M.Lukauskis pavasarį padėjo gimtojo miesto klubui „Lietkabeliui“ iškovoti LKL sidabrą, bet vos juo pasidžiaugęs pasirašė sutartį su „Lietuvos rytu“, kuriame dar praėjusį dešimtmetį praleido geriausius karjeros sezonus. M.Lukauskis praėjusį sezoną žaisdamas „Lietkabelyje“ pelnydavo 8,7 taško, užpraėjusį sezoną atstovaudamas „Lietuvos rytui“ – 8 taškus.
Julius Kazakauskas
Praėjęs sezonas J.Kazakauskui buvo vos antras LKL čempionate, tačiau nebejaunas (26-erių) ir krepšinio mastais neaukštas (196 cm ūgio) puolėjas ne tik pelnydavo 7,1 taško, bet ir tapo geriausiu lygos kovotoju dėl atšokusių kamuolių. Į tuometinio „Dzūkijos“ žaidėjo rankas per rungtynes patekdavo vidutiniškai 7,8 kamuolio. Pasibaigus sėkmingam sezonui J.Kazakauskas nusprendė iškeisti „Dzūkijos“ aprangą į „Pieno Žvaigždžių“.
Arminas Urbutis
Praėjusį sezoną A.Urbučiui sugadino spalio viduryje patirta sunki trauma. Iki jos tuometinis „Juventus“ žaidėjas įmesdavo 13,1 taško, bet paskui ilgiems mėnesiams padėjo krepšinio kamuolį į šalį. 31 metų puolėjas atsigauti bandys „Šiauliuose“, kurie bando atsitiesti po praėjusį sezoną patirtos krizės ir vasarą pakvietė net keturis kituose LKL klubuose žaidusius krepšininkus.
Vladyslavas Koreniukas
Praėjusį sezoną 23 metų ukrainietis Lietuvos lygoje užėmė devintąją vietą pagal rezultatyvumą (vid. 12 tšk.) ir dešimtąją – pagal atkovotus kamuolius (5,3). Tiesa, žaidžiant silpniausioje turnyro komandoje „Šiauliuose“ pasigerinti statistiką buvo lengviau, bet ir tą padaryti sugeba anaiptol ne kiekvienas. Šį sezoną V.Koreniukas atstovaus „Nevėžiui“ ir bandys įrodyti, kad yra vertas žaisti dar stipresnėje komandoje.
Iš kitų LKL klubų perėję krepšininkai
„Žalgiris“: -
„Lietkabelis“: V.Čepukaitis („Juventus“).
„Lietuvos rytas“: B.Madgenas („Lietkabelis“), M.Lukauskis („Lietkabelis“), M.Echodas („Šiauliai“).
„Neptūnas“: T.Delininkaitis („Vytautas“), R.Seibutis („Žalgiris“), L.Kisielius („Lietuvos rytas“), S.Galdikas („Lietkabelis“).
„Juventus“: A.Šikšnius („Neptūnas“), K.Guščikas („Dzūkija“),
„Vytautas“: E.Dimša („Pieno Žvaigždės“), O.Galdikas („Juventus“).
„Pieno Žvaigždės“: J.Kazakauskas („Dzūkija“), T.Lekūnas („Šiauliai“).
„Dzūkija“: P.Petrilevičius („Nevėžis“).
„Nevėžis“: J.Tamulis („Pieno Žvaigždės“), V.Koreniukas („Šiauliai“).
„Šiauliai“: A.Urbutis („Juventus“), I.Vaitkus („Nevėžis“), L.Birutis („Prienai“), V.Šarakauskas („Neptūnas“).