Čempionų lyga: „Manchester City“ triuškino, „Barcelona“ po 9 metų įveikė „Bayern“, kukliai laimėjo ir „Liverpool“

2024 m. spalio 23 d. 21:40

Daugiau nuotraukų (6)
UEFA Čempionų lygoje vakarinėje dienos programoje varžėsi net septynios poros, o įdomiausios akistatos vyko tarp anglų „Liverpool“ ir vokiečių „Leipzig“, taškus jau praradusio „Manchester City“ ir čekų „Sparta“ ir, žinoma, tarp katalonų „Barcelona“ ir vokiečių „Bayern“. „City“ ir katalonai triuškino varžovus, o „Liverpool“ apsiribojo kulia pergale.
„Manchester City“ – Prahos „Sparta“
Dvikova tarp galingojo „Manchester City“ ir „Sparta“ prasidėjo jau 3 min. Philo Fodeno įmuštu įvarčiu. Atrodė, kad įvarčiai pasipils, tačiau taip kėlinys taip ir baigėsi.
Tačiau jau antrame kėlinyje anglai įsūdė 4 įvarčius ir laimėjo 5:0. Įvarčių mašina Erlingas Haalandas pelnė 2 įvarčius.
Tai iš viso pagal statistiką buvo 42-asis norvego įvartis per 44 mačus Čempionų lygoje.
„Sparta“ savo pasirodymą Čempionų lygoje buvo pradėjusi nuo rezultatyvios pergalės prieš „Salzburg“ 3:0 ir lygiųjų su „Stuttgart“ 1:1.
„Manchester City“ prieš šį mačą įskaitoje turėjo keturis taškus, o treneris Pepas Guardiola neturėjo priekaištų dėl jo komandos pergalės 4:0 prieš Bratislavos „Slovan“ praėjusiame ture.
Pirmame ture anglai neįveikė Milano „Inter“ ir ekipos sužaidė 0:0.
„Manchester City“ iki trečiadienio buvo nepralaimėjusi per paskutiniasias 25-ias Čempionų lygos rungtynes ir pakartojo „Manchester United“ rekordą. Tad galiausiai „City“ pasiekė rekordą
„Leipzig“ – „Liverpool“
Per pirmuosius du turus anglų klubas įveik du Italijos klubus – „AC Milan“ 3:1 ir „Bologna“ 2:0. Tuo tarpu vokiečiai savo sąskaitoje turėjo dvi nesėkmes: nenugalėjo Madrido „Atletico“ ir Turino „Juventus“.
Šioje akistatoje „Liverpool“ pergalę lėmė vos vienas įvartis, kurį 27 min. pelnė Darwinas Nunezas.
„Liverpool“ dabar yra laimėjęs 14 iš pastarųjų iš 15-os Čempionų lygos grupių etapų mačų.
„Barcelona“ – „Bayern“
Abu klubai iki trečiadienio žengė koja kojon – po dviejų turų turėjo po pergalę ir pralaimėjimą: vokiečiai buvo nusileidę 0:1 Birmingamo „Aston Villa“, o katalonai pralaimėjo „Monaco“ 1:2. „Bayern“ iki pralaimėjimo prieš „Aston Villa“ buvo nepralaimėję 41-erių Čempionų lygos grupių etapo akistatų.
Trečiadienio mače katalonai tiesiog sudaužė vokiečius 4:1. Tai pirmasis kartas per 7 tarpusavio dvikovas, kai pergalę šventė „Barcelona“ – iki tol šešis kartus buvo stipresnis Miunchenas bendru įvarčiu skirtumu 22:4.
Pastarąjį kartą „Barcelona“ įveikė „Bayern“ 2015 metų Čempionų lygos pusfinalyje.

UEFA Čempionų lyga:
„Manchester City“ – Prahos „Sparta“ 5:0 (1:0).
3 min. Philas Fodenas 1:0
58 min. Erlingas Haalandas 2:0
64 min. Johnas Stonesas 3:0
68 min. Erlingas Haalandas 4:0
88 min. Matheus Nunezas 5:0
Berno „Young Boys“ – Milano „Inter“ 0:1 (0:0).
93 min. Marcus Thuramas 0:1
Lisabonos „Benfica“ – Roterdamo „Feyenoord“  1:3 (0:2).
12 min.Ayase Ueda 0:1
33 min. Antoni Milambo 0:2
66 min. Keremas Atkurkoglu 1:2
92 min. Quintensa Timberis 1:3
Madrido „Atletico“ – „Lille“ 1:3 (1:0).
8 min. Julianas Alvarezas 1:0
61 min. Edonas Zhengrova 1:1
74 min. Jonathanas Davidas po 11 metrų baudinio 1:2
89 min. Jonathanas Davidas 1:3
„Salzburg“ – Zagrebo „Dinamo“ 0:1 (0:0).
49 min. Sandro Kulenovičius 0:1
„Leipzig“ – „Liverpool“  0:1 (0:1).
27 min. Darwinas Nunezas 0:1
„Barcelona“ – Miuncheno „Bayern“ 4:1 (3:1).
2 min. Raphinha 1:0
18 min. Harry Kane'as 1:1
36 min. Robertas Lewandowskis 2:1
45 min. Raphinha 3:1
56 min. Raphinha 4:1
Bergamo „Atalanta“ – Glazgo „Celtic“ 0:0.
„Brest“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 1:1 (1:1)
24 min. Florianas Wirtzas 0:1
39 min. Pierre'as Lesas-Melou 1:1