Vokietijos čempionų problemos: iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir liko be pergalės

2024 m. spalio 5 d. 19:13
Vokietijos futbolo čempionų titulą ginanti Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa netikėtai išbarstė taškus. Šeštadienį vykusiose rungtynėse „Bayer“ savų sirgalių akivaizdoje 2:2 (2:1) sužaidė lygiosiomis su čempionato autsaideriu Kylio „Holstein“.
Aikštės šeimininkai dviejų įvarčių pranašumą įgijo dar per pirmąsias aštuonias minutes.
„Bayer“ gretose pasižymėjo Victoras Boniface'as bei Jonas Hofmannas.
Dar prieš pirmojo kėlinio pabaigą svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą. Tai padarė Maxas Geschwillas.
Tuo aikštės šeimininkų rūpesčiai nesibaigė – 69-ąją min. 11 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Jannas Fiete'as Arpas.
Lygiąsias išplėšusi „Holstein“ iškovojo vos antrąjį tašką šiame sezone.
Tuo metu čempionės titulą ginanti „Bayer“ sezoną pradėjo slogiai – rikiuojasi vos 11-oje vietoje.