Be vieno žaidėjo likusi „Manchester United“ ekipa sugebėjo Europos lygoje išsigelbėti nuo pralaimėjimo

2024 m. spalio 4 d. 00:32
Anglų „Manchester United“ klubas šiaip ne taip išsigelbėjo nuo pralaimėjimo UEFA Europos lygoje. Ketvirtadienį Mančesteris žaidė lygos antrojo turo mačą išvykoje su portugalų „Porto“ klubu ir sužaidė 3:3 (2:2).
Daugiau nuotraukų (4)
Mačo pradžia anglams atrodė ideali – jau 7-ąją minutę pasižymėjo Marcusas Rashfordas, o 20-ąją min. po to paties M.Rashfordo perdavimo rezultatą padvigubino Rasmusas Hojlundas.
Po šalto dušo atsipeikėję šeimininkai suskubo mažinti skirtumą ir pradžioje tai 27 min. padarė Pepe, o rezultatą 34 min. išlygino Samu Omorodionas.
Pastarasis antrojo kėlinio 50 min. išvedė „Porto“ į priekį 3:2. Bėdos „Manchester United“ tuo nesibaigė – 81 min. antrąją geltoną kortelė prieš save išvydo kapitonas Bruno Fernandesas, kuris buvo priverstas palikti aikštę, o ekipa liko dešimtyje.
Vis dėlto anglams pavyko išpešti tašką Portugalijoje – 91 min. savo klubui trečią įvartį įmušė Harry Maguire'as.
„Manchester United“ ekipa įvairiuose turnyruose nelaimi jau ketvirtąją akistatą iš eilės – savo sąskaitoje turi tris pralaimėjimus ir vienerias lygiąsias.
Mančesterio ekipai 2022-siais pradėjus vadovauti Erikui ten Hagui, komanda pasiekė savotišką antirekordą: net 24-uose mačuose praleido ne mažiau kaip 3 įvarčius.
„Savo tikslą pasieksime. Neteiskite mūsų dabar, šiuo metu, jei reikės, tuomet smerkite sezono pabaigoje. Mes šiame sezone po truputį tobulėsime. Turime už savo nugaros du sezonus, per kuriuos patekome į turnyrų finalą. Tiesiog palaukite“, – „EuroFoot“ citavo E.ten Hagą.
Po dviejų Europos lygos turų „raudonieji velniai“ surinko du taškus ir užima 21 vietą. Kitose Europos lygos rungtynėse „Manchester United“ susitiks su Stambulo „Fenerbahce“.