Anglijos futbolo taurėje – „Arsenal“ ir „Liverpool“ futbolininkų šou

2024 m. rugsėjo 25 d. 23:59
Anglijos futbolo lygos taurėje (EFL) – įspūdinga „Arsenal“ ir „Liverpool“ įvarčių šventė ištikimiausiems klubų sirgaliams.
„Arsenal“ be didesnių problemų namuose 5:1 (2:0) sutraiškė „Bolton“ vienuolikę.
Pirmasis įvartis krito jau 16-ą minutę, kuomet pasižymėjo Declainas Rice‘as (1:0). Po 21 minutės „Arsenal“ pranašumą padvigubino 17-metis Ethanas Nwaneri (2:0).
Tas pats 17-os metų jaunuolis iškart po ilgosios pertraukos (49 min.) kalė dar vieną smūgį į varžovų vartus, po kurio „Arsenal“ jau triuškino savo varžovus (3:0).
53 rungtynių minutę vieninteliu „Bolton“ šviesuliu tapo Aaronas Collinsas, kuris pasiuntė kamuolį į vartus ir kuriam laikui sumažino savo komandos deficitą (3:1).
64-ąją minutę dar vieną „Arsenal“ įvartį įmušė Raheemas Sterlingas (4:1), o paskutinę vinį užkalė Kai‘us Havertzas, kuris pasižymėjo 77 rungtynių minutę (5:1).
Tuo tarpu „Liverpool“ vienuolikė taip pat 5:1 (1:1) sutraiškė „West Ham United“ vienuolikę.
Pirmasis įvartis krito į „Liverpool“ vartus, kadangi po sumaišties prie jų vartų 21-ąją minutę patys Liverpulio futbolininkai įsimušė sau į vartus (0:1).
Tiesa, jau po 4 minučių rezultatą išlygino Diogo Jota (1:1), kuris taip pat antrojo kėlinio pradžioje įmušė savo antrąjį įvartį ir užfiksavo dublį (2:1).
74-ąją minutę Mohamedas Salah padidino „Liverpool“ atotrūkį (3:1), o 90 ir 90+3 minutes pasižymėjo į „West Ham United“ vartus pasižymėjo Cody Gakpo.