Anglijoje – penki „Chelsea“ įvarčiai ir minimali „Manchester City“ pergalė

2024 m. rugsėjo 24 d. 23:46
Antradienį Anglijos futbolo lygos taurės rungtynėse Londono „Chelsea“ iškovojo triuškinančią pergalę, o „Manchester City“ iš pirmo žvilgsnio nelengvai įveikė „Championship“ komandą.
„Chelsea“ futbolininkai namuose 5:0 (3:0) sutriuškino ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančią „Barrow“ ekipą.
3 įvarčius nugalėtojams pelnė Christopheris Nkunku, kartą pasižymėjo Pedro Neto ir kartą svečiai įsimušė į savus vartus.
Tuo tarpu „Manchester City“ tik 2:1 (2:0) įveikė „Championship“ turnyre žaidžiančius „Watford“ futbolininkus.
Tiesa „miestiečiai“ Jeremy Doku ir Matheusas Nunesas įvarčius pelnė jau pirmajame kėlinyje, o „Premier“ lygos čempionai rungtynių eigą kontroliavo visų rungtynių metu.
Tačiau 86-ąją minutę tikslus Tomo Ince’o smūgis grąžino laikinos intrigos rungtynėse.