Bando krapštytis iš A lygos dugno: „TransINVEST“ nokautavo „Šiaulius“

2024 m. rugsėjo 21 d. 17:03
„TOPsport A lygoje“ autsaiderio etiketės siekia atsikratyti antrą pergalę iš eilės iškovojęs Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Čempionato debiutantai namuose 2:0 (1:0) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus.
Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau sukūrė tik vieną grėsmingesnę progą, kai pro šalį pažeme mušė Deividas Dovydaitis. Kitoje aikštės pusėje panašiu epizodu atsakė Ignas Kaškelevičius.
Pastarasis „TransINVEST“ ekipos žaidėjas išprovokavo Danieliaus Jarašiaus pražangą baudos aikštelėje – uždirbtą baudinį antrą pridėto laiko minutę realizavo Ryonosuke Ohori.
Po pertraukos tas japonas džiaugėsi dubliu. Chidera Henry Nwoga 59-ąją minutę perėmė kamuolį iš varžovo bei atliko rezultatyvų perdavimą R. Ohori, kuris taikliai smūgiavo vienu lietimu. Antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai atliko pirmą smūgį į vartų plotą, tačiau savo vietoje buvo Stefanas Čupičius.
Svečių galimybės pakovoti bent dėl taško visiškai nuslopo 76-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydęs D. Jarašius buvo pašalintas. Per likusį laiką komandos pavojingais epizodais sirgalių nepalepino.
Po šio laimėjimo debiutantai su 32 taškais pakilo į 7-ąją vietą, tašku daugiau turintys šiauliečiai rikiuojasi penkti.