Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate – sutriuškinimas 8 įvarčių skirtumu

2024 m. rugsėjo 20 d. 23:53
Dvikova tarp „Nice“ ir „Saint-Etienne“ atidarė 5-ąjį turą Prancūzijos stipriausiose futbolo pirmenybėse „Ligue 1“.
Svečius iš Sen Etjeno miesto priėmę „Nice“ futbolininkai pervažiavo savo priešininkus 8:0 (6:0).
„Saint-Etienne“ vartininkas Gautieras Larsonneuras pirmą kartą rungtynėse kamuolį iš savo vartų tinklo traukė jau 4 min., kai jo kolega Dylanas Batubinsikas įsimušė pats sau.
Po prastos mačo pradžios ir prasidėjo triuškinimas – 7 min. persvarą padvigubino Tanguy'us Ndombele, 24 min. pasižymėjo Mohamedas-Ali Cho, o dar po 2 min. dėka Youssoufa'o Moukoko įvarčio švieslentėje degė 4:0.
35 min. „Saint-Etienne“ strategas, bandydamas gelbėti savo auklėtinius, atliko dvigubą keitimą, o 36 min. dar kartą padarė rokiruotę savo komandoje.
Deja, tai nepasiteisino, nes tą pačią 36 min. Evanas Guessandas atliko tikslų smūgį, o pirmąjį kėlinį 39 min. uždarė Youssoufa'o Moukoko dublis.
Antrajame kėlinyje „Nice“ kiek atsipalaidavo ir nusprendė nebekankinti priešininkų, bet tai nesutrukdė 75 min. Sofiane'ui Diopui ir 86 min. Pablo'ui Rosario'ui (11 m. baudinys) įsirašyti sau po įvartį.
Šeštadienį „Ligue 1“ dar 3 rungtynės, o sekmadienį sirgalius džiugins net 5 susitikimai.