„Serie A“ čempionate – „Udinese“ šuolis į lyderių poziciją

2024 m. rugsėjo 16 d. 23:52
Italijos futbolo čempionate pergalę iškovoję „Udinese“ futbolininkai pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.
Kosta Runjaičiaus auklėtiniai pirmadienį išvykoje 3:2 (0:2) išvargo pergalę prieš „Parma“ ekipą.
Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0, kuomet įvarčiais pasižymėjo Enrico Del Prato ir Ange-Yoan Bonny.
Visgi jau 49-ąją Lorenzo Lucca atsilikimą sušvelnino, o 68-ąją minutę tikslus Floriano Thauvino smūgis rezultatą išlygino.
Vos po 5 minučių „Parma“ saugas Mandela Keita užsidirbęs antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės ir 77-ąją minutę antrąjį įvartį pelnę F.Thauvinas išplėšė pergalę svečiams.
10 taškų po 4 turų turintis „Udinese“ klubas pakilo į pirmąją vietą čempionate, tuo tarpu „Parma“ su 4 taškais rikiuojasi 12-oje pozicijoje.
Kitose pirmadienio rungtynėse Romos „Lazio“ namuose 2:1 (2:1) įveikė „Verona“ futbolininkus.
Nugalėtojams įvarčius pelnė Boulaye Dia ir Taty Castellanos, o svečių gretose pasižymėjo Casperas Tengstedtas.