V. Dambrausko auklėtiniai išsigelbėjo Kipre, o po keitimo pasirodęs P. Širvys atliko rezultatyvų perdavimą

2024 m. rugsėjo 1 d. 23:35
Sekmadienio vakarą lietuvių atstovaujami klubai turėjo kuo džiaugtis. Mūsiškiai vietiniuose čempionatuose šventė pergales.
Kipro pirmenybėse Valdo Dambrausko treniruojama Nikosijos „Omonia“ 3:2 (1:2) po atkaklios kovos įveikė Famagusos „Nea Salamis“ vienuolikę.
V.Dambrausko ekipa pasižymėjo pirmoji, kuomet 17 minutę įvartį įmušė Willy Semedo (1:0), tačiau netrukus dviem įvarčiais atsakė varžovai – 21 minutę pasižymėjo Giorgios Papageorgiou ir 36-ąją tiksliai smūgiavo Apostolos Vellios (1:2) ir lietuvio klubui teko vytis.
Rungtynių herojumi tapo lenkas Mariuszas Stepinskis. Puolėjas per 4 rungtynių minutes atliko dublį – tiksliai smūgiavo 84 ir 88 minutes, o toks futbolininko šou užtvirtino „Omonia“ ekipos pergalę.
Tuo tarpu Slovėnijos pirmenybėse triuškinamas pergales šventė Pijaus Širvio atstovaujama „Maribor“ ir Justo Lasicko Liublianos „Olimpia“.
P.Širvys aikštelėje pasirodė po keitimo 62-ąją minutę ir prisidėjo prie komandos pergalės rezultatyvius perdavimu, kuomet 90+2 minutę tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Orphe Mbina.
Galiausiai „Maribor“ šventė pergalę 4:1 prieš „Primorje“ vienuolikę.
J.Lasickas mače prieš „Mura“ ant vejos pasirodė taip pat po keitimo – lietuvis į aikštelę išbėgo 76-ąją minutę, o per savo sužaistą laiką nepelnė nei įvarčio, nei atliko rezultatyvaus perdavimo.
„Olimpia“ savo varžovus sutriuškino rezultatu 4:0.