LFF čempionų titulą gynę „TransINVEST“ futbolininkai krito ketvirtfinalyje

2024 m. rugpjūčio 27 d. 21:37
Telšių „Džiugo“ futbolininkai antradienį išvykoje 2:1 (1:0) palaužė Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą ir žengė į pusfinalio etapą.
Svečiai į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Nino Noordanusas.
Vilniaus rajono klubas rezultatą išlygino 60-ąją minutę, kuomet Misaki Sato pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.
Pagrindiniam laikui artėjant pabaigos, 83-ąją minutę Sehijus Kulynyčius galingu smūgiu padovanojo pergalę Telšių ekipai.
Praėjusiame sezone dar I lygoje rungtyniavęs „TransINVEST“ klubas netikėtai laimėjo LFF taurę, tad šiemet turėsime naujus čempionus.
Pusfinalyje kartu su Telšiškiais varžysis „Kauno Žalgiris“, Kauno rajono „Hegelmann“ ir Gargždų „Banga“.