„Juventus“ triuškinančiu laimėjimu pradėjo naująjį sezoną

2024 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Pirmajame Italijos futbolo čempionato „Serie A“ ture triuškinančias pergales pirmadienį iškovojo Turino „Juventus“ ir „Atalanta“.
Daugiau nuotraukų (7)
Turino „Juventus“ futbolininkai namuose 3:0 (2:0) sutriuškino „Como“
Turino klubas į priekį išsiveržė 23-ąją minutę. Kontratakos metu kairiuoju kraštu link baudos aikštelės prasiveržęs Samuelis Mbangula atliko tikslų smūgį pažemę į dešinį vartų kampą.
Per pridėtą teisėjo laiką krito ir antrasis įvartis. Kenanas Yildizas iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę. Joje Dušanas Vlahovičius suvaidindamas, jog atliks smūgį suklaidino kelis varžovus, o kamuoliui nuriedėjus toliau į vartus smūgiavo Timothy Weah.
Amerikiečio smūgiuotas kamuolys po atsimušimo į vartų konstrukciją ir žemę skriejo atgal į aikštę, tačiau teisėjas paskelbė, jog kamuolys kirto vartų liniją.
Trečiasis įvartis krito jau per antrojo kėlinio pridėtą laiką. Kontratakos metu po S.Mbangulos perdavimo, Andrea Cambiaso atliko galingą tolimą smūgį į apatinį vartų kampą.
Kitose pirmadienio rungtynėse „Atalanta“ išvykoje 4:0 (2:0) sutriuškino „Leece“ ekipą.
Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Marco Brescianini ir Mateo Retegui.