„Šiauliai“ baigė pasirodymą UEFA Konferencijų lygoje: lygiosios Taline tapo menka paguoda po Šiauliuose praleistų įvarčių

2024 m. liepos 18 d. 18:28
„Šiaulių“ futbolo klubas tik pradėjęs baigė pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygoje. Pirmame atrankos etape debiutavę šiauliečiai ketvirtadienį Taline neleido savęs įveikti šeimininkams „Levadia“ futbolininkams – mačas baigėsi 0:0, tačiau nevykęs „Šiaulių“ pasirodymas namie nubraukė lietuvių svajones žengti toliau tarptautiniame turnyre. „Šiaulių“ komanda pas save praėjusią savaitę nusileido Estijos žaidėjams 0:2.
Estai šiame sezone yra apskritai pralaimėję tik kartą ir dabar jau keturis kartus sužaidė lygiosiomis.
Per pirmąsias 30 minučių ekipos vangiai bandė pralaužti varžovų gynybos redutus, nors šeimininkai turėjo vieną gerą progą pelnyti įvartį. Vis dėlto kamuolys 22 min. skriejo aukščiau vartų.
Per likusį pirmojo kėlinio laiką kažko netikėto neįvyko ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0:0.
Antrame kėlinyje „Levadia“ vis dažniau viešėjo Lietuvos ekipos pusėje ir perėmė iniciatyvą. Tačiau estai nesugebėjo įmušti įvarčio.
Tačiau ir toks mačo scenarijus „Levadia“ klubui buvo dėkingas, nes Šiauliuose pelnyti įvarčiai leido jaustis ramiau.
Dvikova baigėsi be įvarčio.
„Levadia“ yra dešimtkart Estijos čempionas ir pastaruoju metu turi sėkmingą atkarpą – laimėjo iki ketvirtadienio jau dešimt mačų iš eilės ir yra šalies pirmenybių lyderė.
Tuo tarpu „Šiauliai“ žengia penkti, bet per pastaruosius šešis A lygos turus keturis kartus sužaidė lygiosiomis, du kartus laimėjo ir žengia penkti,
Kitame „Levadia“ susitiks su „Osijek“ klubu iš Kroatijos.