Be apsauginės kaukės nutaręs žaisti K. Mbappe įvertino savo pasirodymą „Euro 2024“

Prancūzijos futbolo rinktinė antradienį pralaimėjo pusfinalio akistatą Ispanijai 1:2 ir paliko Europos čempionatą. Į finalą prasimušė ispanai, kurie lauks varžovo – kitą pusfinalio akistatą trečiadienį žais Nyderlandai ir Anglija.

Kylianas Mbappe.<br>EPA-ELTA nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 13, 2024, 8:15 AM

Ispanai per kelias minutes pakreipė dvikovos baigtį sau reikalingą linkme, įvarčius įmušę 21-ąją ir 25 minutėmis.

Per pastaruosius šešis mačus Prancūzija pelnė įvartį „iš žaidimo“ tik kartą ir būtent su Ispanija, o kitus tris įvarčius įmušė kitomis aplinkybėmis: du įvarčiai krito po varžovų smūgių į savo vartus, o į Lenkijos ekipos vartus Kylianas Mbappe įmušė nuo 11 metrų žymos.

Po nesėkmės ir iškritimo iš turnyro, prancūzų komandos strategas Didier Deschamps'as pripažino ispanų persvarą.

„Ispanija įrodė, kad yra labai gera komanda. Mums pasisekė, kad pelnėme pirmą mačo įvartį, tačiau po to varžovai mums sukėlė problemų. Jie geriau kontroliavo kamuolį. Ispanija parodė savo tikruosius įgūdžius.

Mes šiek tiek vėlavome ir tikriausiai nebuvome tokie šviežūs aikštėje, o tai lėmė technines klaidas, ypač konstruojant savąjį žaidimą.

Pripažįstu, kad nepakankamai dažnai eidavome į priekį ir siekdavome spausti varžovą“, – TF1 laidoje kalbėjo Prancūzijos rinktinės treneris.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinės žvaigždė Kylianas Mbappe savo pasirodymą „Euro 2024“ turnyre įvardino kaip nesėkmingą.

„Jie rungtynes ​​žaidė geriau nei mes. Turime teisingai įvertinti parodytą žaidimą. Gaila, kad greitai praleidome du įvarčius ir negalėjome sugrįžti į mačą: net tuomet, kai turėjome progų tai padaryti antrajame kėlinyje, to nepadarėme“, – konstatavo dabar jau Madrido „Real“ klubo narys.

Futbolininkas paaiškino, kodėl žaidė jau be kaukės, nors visiškai neseniai jam lūžo nosis.

„Tokį sprendimą priėmėme prieš rungtynes su medikais. Pavargau nuo kaukės ir paklausiau gydytojo, ar galiu žaisti be jos – jis man pasakė, kad galiu elgtis taip, kaip man atrodo geriausia. Čempionatas asmeniškai man nepavyko, norėjau tapti Europos čempionu.

Šie metai buvo ilgi ir dabar aš noriu tik atostogų bei atsipalaiduoti. Sužaidžiau turnyre prastai ir važiuojame namo – viskas paprasta. Man tikrai reikia pailsėti. Po to prasidės naujas gyvenimas“, – sakė Prancūzijos rinktinės ir Madrido „Real“ puolėjas.