„Copa America“ čempionate Argentinos futbolo rinktinė ketvirtfinalyje, po baudinių serijos 4:2 palaužė Ekvadoro futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatui esant lygiam 1:1.

Argentinos futbolininkai po baudinių serijos įsiropštė į „Copa America“ pusfinalį<br>EPA/ELTA nuotr.

Jul 5, 2024, 7:18 AM, atnaujinta Jul 5, 2024, 7:56 AM

Argentiniečiai į priekį išsiveržė 35-ąją minutę. Po pakelto kampinio Alexis Mac Allisteris atliko perdavimą su galva prie tolimojo vartų kampo, kur Lisandro Martinezas pasiuntė kamuolį į vartus.

62-ąją rungtynių minutę Enneris Valencia turėjo nuostabią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau mušdamas 11 metrų baudinį ekvadorietis pataikė į virpstą.

Galiausiai 2-ąją teisėjo pridėtą minutę Kevinas Rodriguezas sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus ir išlyginęs rezultatą rungtynes pasiuntė į baudinių seriją.

Pirmasis savo smūgį atliko Lionelis Messi, tačiau Argentinos futbolo legenda nepataikė į vartų plotą ir atvėrė puikią progą Ekvadoro rinktinei perimti iniciatyvą.

Bet kaip pasaulio čempionate, taip ir „Copa America“, svarbiausiu metu šalies superherojumi tapo vartininkas Emiliano Martinezas.

Vartų sargas atrėmė pirmuosius du – Angelio Menos ir Alano Mindos smūgiuotus baudinius ir to užteko, kad argentiniečiai žengtų į pusfinalį.

Dėl vietos finale Argentinos rinktinė kovos prieš Venesuelos ir Kanados poros nugalėtojus.