L. Messi tapo rekordininku, o Argentinos rinktinė „Copa America“ pradėjo pergalingai

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) prasidėjo futbolo šventė – „Copa America“ turnyras, kuriame Argentinos futbolo legenda Lionelis Messi pagerino rekordą.

Lionelis Messi<br> EPA-ELTA nuotr.
 Copa America: Argentina prieš Kanada<br> EPA-ELTA nuotr.
 Copa America: Argentina prieš Kanadą<br> EPA-ELTA nuotr.
 Argentinos vyrų futbolo rinktinė<br> EPA-ELTA nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2024-06-21 09:01, atnaujinta 2024-06-21 09:04

Pirmosiose A grupės rungtynėse argentiniečiai 2:0 (0:0) pranoko Kanados vienuolikę ir titulo gynybą pradėjo sėkmingai.

Pasaulio čempionai reikalus sutvarkė antroje mačo dalyje, kuomet 49 minutę įvartį pelnė Julianas Alvarezas, o 88 minutę mačą uždarė Lautaro Martinezas, kuris rezultatą padvigubino.

Verta paminėti, kad prie šių įvarčių ypač prisidėjo L.Messi, kuris prie pirmojo įvarčio prisidėjo didindamas atakos tempą, o prie antrojo smūgio prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

Tiesa, L.Messi pats neišnaudojo kelių sėkmingų progų ir liko nepelnęs įvarčių, tačiau šis mačas Argentinos futbolo dievukui tapo legendiniu – L.Messi sužaidė 35-ąjį mačą „Copa America“ turnyre ir tapo turnyro rekordininku. Joks kitas futbolininkas nėra sužaidęs tokio kiekio rungtynių minėtose pirmenybėse.

A grupėje taip pat rungiasi Čilės ir Peru rinktinės, o iš viso dėl „Copa America“ titulo kaunasi 16 rinktinių, kurios yra išskirstytos į keturias skirtingas grupes.

Be to, primename kad 2021 m. „Copa America“ titulą iškovojo Argentinos rinktinė, kuri finale 1:0 tąkart įveikė brazilus.