Repeticijos prieš Europos futbolo čempionatą: Nyderlandai nupūtė islandus, lenkams pasipylė traumos

Pirmadienį įvyko dar trejos draugiškos rungtynės prieš artėjantį Europos futbolo čempionatą Vokietijoje. Šįkart pergales šventė Nyderlandų, Lenkijos ir Čekijos rinktinės.

Virgilas Van Dijkas<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-06-11 07:49

Solidžiausią pergalę šventė būtent Nyderlandų futbolininkai, kurie 4:0 (1:0) sutriuškino islandus, kurie šįkart Europos čempionate nedalyvaus.

Nyderlandų gretose net 4 skirtingi žaidėjai pelnė įvarčius – Xavi Simonsas (23 min.), Virgilas Van Dijkas (49 min.), Donyellis Malenas (79 min.) ir Woutas Weghortsas (90+3 min.).

Kitose rungtynėse lenkai 2:1 (1:0) galiausiai įveikė turkus.

90-ąją rungtynių minutę Lenkijos vienuolikei pergalę ištraukė Nicola Zalewskis, kuris įmušė pergalingą įvartį.

Tiesa, lenkai rungtynių metu neteko dviejų svarbių žaidėjų – 19 minutę ant suoliuko buvo pasodintas Karolis Swiderskis, o 31-ąją rinktinės žvaigždė Robertas Lewandowskis.

Rezultatu 2:1 pergalę šventė ir Čekijos vienuolike, kuri sveiką kailį išnešė per teisėjų pridėtą laiką.

90+9 minutę čekai pelnė lemtingą įvartį ir galiausiai nukovė Šiaurės Makedonijos futbolininkus.

Čekų rinktinėje įvarčius pelnė Patrikas Schickas (60 min.), o 90+9 minutę pergalę ištraukė tikslus Antonino Barako įvartis.

Vienintelį įvartį šiaurės makedonų gretose pelnė Isnikas Almi, kuris pasižymėjo 65-ąją minutę.