Neeilinis įvarčių spektaklis Lietuvos moterų futbole: šiaulietės laimėjo dvikovą 31:1

Penktadienį vykusiose Lietuvos moterų futbolo Pirmosios lygos rungtynėse intrigos nebuvo. Nors danguje iš švietė saulė, bet Šiaulių Gytarių stadione lijo įvarčiais – čia jų buvo įmušta net 32.

Šiauliuose lijo įvarčiais.<br>M.Patašiaus nuotr.

May 25, 2024, 8:50 AM

Saulės mieste vietos „Gintra B“ futbolininkės priėmė „Šešupė“ ekipą. Akistata baigėsi nepadoriu rezultatu – aikštės šeimininkės sutriuškino varžoves 31:1 (21:0).

Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas dar pirmąją mačo minutę, o į pertrauką komandos išėjo šiaulietėms pirmaujant 21:0.

Paguodos įvarčiu 69-ąją mačo minutę suspindo Danielė Čičauskaitė, bet džiaugsmo buvo mažai, nes tuo metu rezultatas buvo 1:29. Vis dėlto papildomo saldumo pridėjo ir faktas, kad tai buvo pirmasis komandos įvartis šiame Pirmosios lygos sezone.

Triuškinančią pergalę nuskynusios „Gintros B“ futbolininkės šiuo metu rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje, o „Šušupė“ žengia 13 vietoje.