Anglijos „Premier“ lygoje – įtikinamos „Chelsea“ ir „Manchester United“ pergalės

2024 m. gegužės 16 d. 00:07
Anglijoje tęsiasi prestižinės „Premier“ lygos varžybos, kuriose trečiadienio vakarą pergales pagriebė Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ futbolininkai.
„Chelsea“ išvykoje 2:1 (1:0) įveikė „Brighton“ vienuolikę.
Pirmąjį rungtynių įvartį 34-ąją minutę įmušė Cole‘as Palmeris, o rezultatą 64 rungtynių minutę padvigubino Christopheris Nkunku (2:0).
Rezultatą 90+7 minutę sušvelnino Danny Welbeckas, tačiau šis įvartis didesnės reikšmės nebeturėjo (2:1).
„Chelsea“ po šios pergalės su 60 taškų rikiuojasi 6-oje pirmenybių vietoje, o „Brighton“ su 48 taškais savo sąskaitoje užima 10-ąją vietą.
Tuo tarpu kitame mače „raudonieji velniai“ 3:2 (1:0) įveikė „Newcastle United“ vienuolikę.
Pirmasis mačo įvartis krito 31-ąją rungtynių minutę, kuomet pasižymėjo Kobbie Mainoo (1:0).
Mačo rezultatą praktiškai iškart po ilgosios pertraukos išlygino „Newcastle United“ futbolininkas Anthony Gordonas (1:1).
Vis dėlto Mančesterio futbolininkai ilgai netruko ir 57-ąją rungtynių minutę vėl persvėrė rezultatą savo naudai, kuomet Amadas Diallo pasiuntė kamuolį į vartus (2:1).
Trečiąjį rungtynių įvartį 84-ąją minutę įkalė Rasmusas Hojlundas (3:1), o mačą uždarė rezultatą per teisėjų pridėtą laiką (90+2) įvartį įmušęs Lewisas Hallas.
„Manchester United“ po šio mačo „Premier“ lygoje užima 8 vietą (57 taškai), o su tokiu pačiu taškų kiekiu „Newcastle United“ rikiuojasi 7.