„Liverpool“ komplikavo savo šansus laimėti „Premier“ lygą, „Manchester United“ prapliupo įvarčiais

Trečiadienio vakarą įvyko ketverios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės, kuriose Liverpulio „Liverpool“ prarado brangius taškus, o „Manchester United“ pasismagino įvarčių lietumi.

„Liverpool“ žaidėjas Alexis Mac Allisteris<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 25, 2024, 12:39 AM

Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 0:2 (0:1) krito prieš pirmenybių autsaiderius Liverpulio „Everton“.

Pirmąjį mačo įvartį 27-ąją minutę į „Liverpool“ vartus pasiuntė Jarradas Branthwaite (0:1).

Antroje mačo dalyje 58-ąją rungtynių minutę „Everton“ pranašumą padidino Dominicas Calvertas-Lewinas (0:2).

Šis pralaimėjimas „Liverpool“ yra itin skaudus, kadangi J.Kloppo auklėtiniai likus 4 turams iki sezono pabaigos per 3 taškus nutolo nuo šiuo metu pirmaujančios Londono „Arsenal“ ekipos, o nuo trečioje vietoje esančio „Manchester City“ klubo „Liverpool“ skiria vos taškelis, nors „mėlynieji“ yra sužaidę 2 rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu „Everton“ su 33 taškais ir toliau rikiuojasi 16-oje „Premier“ lygos vietoje.

Kitame susitikime „Manchester United“ 4:2 (1:1) įveikė „Sheffield United“ vienuolikę.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo rungtynių svečiai, kurie po Jaydeno Bogle įvarčio 35-ąją mačo minutę 0:1 išsiveržė į priekį.

Tiesa, „Sheffield United“ pirmavo vos 7 minutes, kadangi 42-ąją mačo minutę pasižymėjo Harry Maguire’as (1:1).

Po ilgosios pertraukos 50-ąją minutę pasižymėjo Benas Breretonas Diazas, kuris vėl sugrąžino pranašumą „Sheffield United“ futbolininkams (1:2).

Tiesa, po to 61-ąją minutę baudos smūgių atsakė Bruno Fernandesas, kuris po to antrąjį savo mačo įvartį įrideno ir 81-ąją susitikimo minutę (3:2).

Mačą 85-ąją minutę uždarė Rasmusas Hojlundas, kuris gražiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus (4:2).

„Manchester United“ šiuo metu „Premier“ lygoje rikiuojasi 6-oje vietoje ir 3 taškais lenkia už jų esančią „Newcastle United“ vienuolikę, o „Sheffield United“ ir toliau yra „Premier“ lygos dugne bei užima paskutinę 20-ąją vietą.