C. Ronaldo ant suolo palikęs Portugalijos treneris: „Nesigailiu dėl šio sprendimo“

Viena iš didžiausių pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio staigmenų tapo netikėtas Portugalijos rinktinės pralaimėjimas Maroko futbolininkams. Šeštadienį vykusioje dvikovoje portugalai 0:1 (0:1) turėjo pripažinti Afrikos valstybės pranašumą.

Treneris F.Santosas C.Ronaldo į aikštę leido tik antrajame kėlinyje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 11, 2022, 8:48 AM

Prieš rungtynes portugalų strategas Fernando Santosas vėl atkreipė į save dėmesį, kai mačo pradžioje nusprendė ant suolo palikti ryškiausią komandos žvaigždę Cristiano Ronaldo.

37-erių futbolininkas po keitimo aikštėje pasirodė 51-ąją minutę, tačiau savo komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo.

Pasibaigus dvikovai vyriausiasis Portugalijos rinktinės strategas teigė nesigailintis prieš rungtynes priimto savo sprendimo.

„Tikrai nesigailiu dėl šio sprendimo. Tai buvo itin sunkus sprendimas, bet šiuo atveju turėjau remtis galva, o ne širdimi.

Sunkus pralaimėjimas, bet kartais futbole reikia ir sėkmės. Turėjome progų išlyginti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojome. Mums nepasisekė“, – po akistatos kalbėjo F.Santosas.

Portugaliją įveikęs Marokas tapo pirmąja visų laikų Afrikos valstybe, kuris žais pasaulio čempionato pusfinalyje.

Kovoje dėl finalo marokiečiai susikaus su Prancūzijos rinktine, kuri šeštadienį 2:1 pranoko Anglijos futbolininkus.