Prieš „Euro2020“ anglai įveikė rumunus, Nyderlandai sutriuškino Sakartvelo rinktinę

Europos rinktinės žaidžia paskutiniuosius kontrolinius susitikimus prieš „Euro2020“.

Anglija sėkmingai užbaigė pasiruošimą Europos čempionatui.<br>ZUMAPRESS.com/Scanpix nuotr.

Jun 6, 2021, 9:06 PM, atnaujinta Jun 7, 2021, 8:19 AM

Anglai paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš Europos futbolo čempionatą namie 1:0 (0:0) įveikė rumunus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito antrajame kėlinyje. 67-ąją minutę smūgiu į kampą vartininką nuginklavo Anglijos komandos kapitonas Marcusas Rashfordas.

„Trys liūtai“ Europos čempionatą pradės maču su Kroatija.

Paskutines draugiškas rungtynes sužaidė ir Nyderlandai. Namų arenoje jie 3:0 (1:0) laimėjo prieš Sakartvelo ekipą.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas jau 10-ąją minutę. Į Sakartvelo vartus paskirtą 11 m. baudinį sėkmingai realizavo Memphis Depay.

Antrąjį įvartį 55-ąją min. po M.Depay perdavimo įmušė Woutas Weghorstas.