Trys išvargti „Arsenal“ taškai: gelbėjosi ir prieš vienus autsaiderių

2017 m. balandžio 17 d. 23:21
Daugiau nuotraukų (5)
Arsene'as Wengeras buvo nejuokais sunerimęs, kai 50-ąją minutę Alvaro Negredo meistriškai užbaigė „Middlesbrough“ ataką. Vieni iš Anglijos čempionato autsaiderių taip išlygino rezultatą, bet galiausiai Londono „Arsenal“ išnešė sveiką kailį.
Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienį vyko vienintelės rungtynės, kuriose „Arsenal“ 2:1 palaužė „Middlesbrough“ klubą, pergalės skonį per visą sezoną pajutusį tik keturiskart.
Pergalė „Arsenal“ klubui leido pakilti į šeštąją vietą. „Arsenal“ dabar turi 57 taškus – tiek pat, kiek „Everton“ klubas.
Penktojoje vietoje esanti „Manchester United“ ekipa turi 60 taškų.
„Arsenal“ šiose rungtynėse pirmąjį kėlinį baigė pirmaudama. Įvartį 42 minutę įmuėš A.Sanchezas, bet karšta intriga sugrįžo, kai pasižymėjo A.Negredo.
„Arsenal“ klubui pergalę lėmė M.Ozilas. Būtent jo smūgis 71 minutę pakirto varžovus.
„Middlesbrough“ 20 klubų čempionate užima 19-ąją vietą.
Anglijos čempionate su 21 tašku paskutinę vietą užima „Sunderland“ klubas. „Middlesbrough“ ekipa turi trimis taškais daugiau.