Teisėjo klaida: „Arsenal“ į pergalę atvedė itin kontraversiškas įvartis

2017 m. vasario 11 d. 15:26
Londono „Arsenal“ ekipa po sunkios kovos 2:0 nukovė „Hull City“ futbolininkus ir pakilo į trečiąją „Premier“ lygos poziciją.
Nugalėtojams įvartį 34 minutę pelnė Alexis Sanchezas, tačiau tai sukėlė itin daug diskusijų. Peržiūrėjus epizodo pakartojimą tampa akivaizdu, kad įvartis buvo įmuštas ranka. Visgi teisėjas šį smūgį užskaitė ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį.
Nors antroje mačo pusėje „Hull City“ bandė išlyginti rezultatą ir didžiąją dalį laiko kontroliavo kamuolį, tačiau tikslo pasiekti jiems nepavyko.
Negana to, paskutinę susitikimo minutę „Hull city“ saugui Samueliui Clucas buvo parodyta raudona kortelė, o „Arsenal“ realizavo gautą galimybę mušti vienuolikos metrų baudinį – tai padarė A. Sanchezas.