„Arsenal“ neatlaikė „Manchester City“ atakų uragano, „Tottenham“ išsigelbėjo namuose

2016 m. gruodžio 18 d. 20:33
Theo Walcottas jau 5 rungtynių minutę išvedė Londono „Arsenal“ į priekį, tačiau „Manchester City“ atsitiesė ir laimėjo Anglijos „Premier“ lygos rungtynes rezultatu 2:1.
Bejėgiškai po pertraukos atrodęs „Arsenal“ tiesiog neatlaikė „City“ atakų uragano. 47 minutę Leroy'us Sane nukreipė kamuolį į Petro Čecho vartus, o 71 minutę rezultatą persvėrė Raheemas Sterlingas.
„City“ kamuolį kontroliavo 61 proc. laiko, o „Arsenal“ per visą mačą atliko vos vieną smūgį į vartų plotą.
Tai antras „Arsenal“ pralaimėjimas iš eilės. Abu kartus Arsene'o Wengero komanda pralaimėjo, nors ir pirmoji pelnė įvartį.
„City“ po šios pergalės kyla į antrą vietą (36 taškai), tačiau pirmadienį 17-to turo rungtynes dar žais 34 taškus turintis „Liverpool“. „Arsenal“ su 34 taškais krenta į ketvirtą poziciją.
„Man City“ – „Arsenal“ 2:1
5' [0-1] T.Walcottas
47'[1-1] L.Sane
71' [2-1] R.Sterlingas
Panašiai kaip „City“, išsigelbėjo ir „Tottenham“ ekipa (33 taškai), namų rungtynėse su „Burnley“ (17 taškų) pirmoji praleidusi įvartį. „Tottenham“ laimėjo 2:1.
„Tottenham“ – „Burnley“ 2:1
21' [0-1] A.Barnesas
27'[1-1] D.Alli
71' [2-1] D.Rose
„Bournemouth“ – „Southampton“ 1:3
6' [1-0] N.Ake
14'[1-1] R.Bertrand'as
48' [1-2] J.Rodriguezas
85' [1-3] J.Rodriguezas