„Juventus“ sugrįžo į pergalių kelią, bet žaidė prastai

2015 m. vasario 21 d. 09:53
Italijos futbolo čempionato 4-ojo turo pirmosiose rungtynėse penktadienį titlą ginantis lyderis Turino „Juventus“ namuose 2:1 nugalėjo autsaiderę Bergamo „Atalantą“ ir padidino atotrūkį nuo artimiausių konkurentų iki 10 taškų.
Čempionai surinko 57 taškus, o rungtynėmis mažiau žaidusi „Roma" turi 47.
Nors svečiai pirmavo po Giuliano Migliaccio įvarčio 25-ąją min., dar iki pertraukos Juventus“ atsakė dviem taikliais smūgiais – Fernando Llorente (39) ir Andrea Pirlo (45).
Kitą savaitę „Juventus“ laukia Čempionų lygos aštuntfinalio pirmoji kova su Dportmundo „Borussia“, tačiau Italijos čempionai po pertraukos neparodė nieko įspūdingo.
„Svarbiausia buvo laimėti, nes jei žaidėme prastai, – teigė A.Pirlo. – Norėjome pasiųsti žinutę lygai po baisių rungtynių Čezenoje ir pelnėme 3 taškus.“
„Juventus“ šiame mače gavo 5 geltonąsias korteles – tai sezono rekordas.