Lietuvos rinktinė nusileido futbolo nykštukui Liuksemburgui

Lietuvos futbolo rinktinė iš Liuksemburgo grįš tuščiomis. Csaba Laszlo auklėtiniai išvykoje 1:2 (1:0) turėjo pripažinti 140 vietą pasaulio reitinge užimančios Liuksemburgo ekipos pranašumą.

Aug 14, 2013, 9:10 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 10:46 PM

Pirmieji pasižymėjo lietuviai. D.Matulevičius 16 minutę nuginklavo Liuksemburgo vartininką.

Tačiau po pertraukos Liuksemburgas pasiekė greitą įvartį 49 minutę ir išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje Liuksemburgo futbolininkai pagavo žaidimo ritmą. Mačo pabaigoje, 80 minutę, į Lietuvos vartus krito ir antras įvartis.

Artimiausios planetos pirmenybių atrankos rungtynės – rugsėjo 6 dieną svečiuose su Latvija. Dar po keturių dienų lietuviai namie priims Lichtenšteiną.