Neįtikėtina – Vokietijos futbolininkės Europos čempionate nenugalimos 18 metų

2013 m. liepos 28 d. 20:16
Vokietijos moterų futbolo rinktinė – nenuverčiama iš Europos čempionių sosto. Senojo žemyno pirmenybių Švedijoje finale vokietės 1:0 (0:0) palaužė Norvegijos futbolininkes.
Vokietijos nacionalinė komanda laimėjo šeštą Europos čempionatą iš eilės. Vokietės nenugalimos jau aštuoniolika metų ir turnyre auksą išsiveža nuo 1995-ųjų.
Pergalingą įvartį 49-ą minutę įmušė Anja Mittag. Tačiau tikra rungtynių didvyre tapo ne įvarčio autorė.
Vokietės ant rankų daugiausiai kilnoti turėjo vartininkę Nadine Angerer. Pirmajame ir antrajame kėlinyje 34 metų veteranė atrėmė po vieną 11 m baudinį.
N. Angerer jau ilgą laiką regi Vokietijos futbolininkių dominavimą Europoje. Ji rinktinėje debiutavo būdama 17-os. Nuo 1996-ųjų su rinktine vartininkė laimėjo penkis Europos čempionatus.
Be kelių pagrindinių žaidėjų Senojo žemyno pirmenybėse dalyvavusi Vokietijoje per šešerias rungtynes įmušė tik šešis įvarčius. Tačiau to pakako auksui.