Jis maloniai sušildys kūną ir padės apsaugoti jį nuo daugybės ligų.
Kaip dailyhealthpost.com rašo, liaudies medicinos šalininkai tikina, kad šis gėrimas turi neįtikėtinų priešuždegiminių savybių, todėl gerti jį vertėtų kone kasdien.
Jie teigia, kad auksinis pienas ne tik gerina imunitetą, virškinimą, valo kepenis, reguliuoja kraujospūdį, bet ir veikia kaip nuskausminamieji ar išvalo odą, o malti juodieji pipirai padeda sustiprinti kitų gėrime esančių sudedamųjų dalių poveikį.
„Auksinio pieno“ receptas
Pirmiausia reikia pasigaminti ciberžolės pastą.
Ciberžolės pastai reikės:
- 30 g ciberžolės miltelių;
- 0,5 arb. šaukštelio maltų juodųjų pipirų;
- 0,5 arb. šaukštelio imbiero miltelių;
- 0,5 puodelio vandens.
Gaminimas:
Nedidelę, bet gilią keptuvę įkaitinkite iki vidutinės temperatūros, sudėkite visus ingredientus. Pamaišykite, kol mikstūra sutirštės.
Tada patraukite keptuvę nuo įkaitusios viryklės ir leiskite mišiniui atvėsti. Atvėsus ciberžolės pastai, galite pradėti ruošti „auksinį pieną“.
„Auksiniam pienui“ reikės:
- 1 puodelio pieno (gali būti migdolų, kokosų ar ekologiškas karvės pienas);
- 1 arb. šaukštelio gryno organinio kokosų aliejaus;
- 30 g ciberžolės pastos (galima ir daugiau, jei norite aštresnio skonio);
- medaus (labai nedaug, pagal skonį).
Gaminimas:
Į gilią keptuvę sudėkite visus ingredientus ir įkaitinkite viryklę iki vidutinės temperatūros. Nuolat maišykite, kol visos sudedamosios dalys gražiai įsimaišys į vientisą masę, tačiau nelaukite kol pradės virti. Patraukite nuo karštos viryklės, įmaišykite medų taip, kad ištirptų.
Kai šiek tiek pravės, galite gerti po vieną stiklinę kasdien. Tačiau turintys problemų su virškinimo sistema ar rėmens graužimu prieš vartojimą turėtų pasitarti su šeimos gydytoju. Be to, jei esate alergiškas kuriam nors komponentui, jokiu būdu nevartokite šio gėrimo.