Be nedidelės kainos, yra ir daugiau priežasčių, kodėl verta pamėgti šiuos vaisius.
Portalas takprosto.cc siūlo atlikti eksperimentą – kasdien suvalgyti po du bananus. Tarkime, vieną – tarp pusryčių ir pietų, o kitą – tarp pietų ir vakarienės.
Kas po to nutiks? Patys liksite maloniai nustebinti, kaip pasikeitė jūsų savijauta ir net išvaizda.
1. Atsikratysite slogių minčių, pagerės nuotaika
Bananuose yra triptofano – medžiagos, kuri padeda atsipalaiduoti ir užtikrina gerą emocinę savijautą. Todėl kai tamsiuoju metų laiku apima liūdnos mintys, kai užklumpa nemalonumai, geriau pasilepinkite ne pyragaičiu, o bananu.
2. Įveiksite pervargimą, pagerės protinė veikla
Gydytojai rekomenduoja daugiau bananų valgyti visiems, kurie užsiima protine veikla, studentams ir moksleiviams. Bananuose esančios medžiagos padeda pašalinti nerimo ir pervargimo požymius, kurie trukdo priimti teisingus sprendimus.
3. Sumažės kraujo spaudimas
Bananuose yra itin daug kalio – medžiagos, kuri padeda palaikyti normalų kraujospūdį ir širdies veiklą.
4. Sulieknėsite
Vienas bananas sveria maždaug 100 gramų, jame yra apie 90 kilokalorijų. Jeigu pusryčiams bananą valgysite su avižiniais dribsniais, ilgai nekamuos alkis, o gauti angliavandeniai nepadarys žalos figūrai. Be to, valgyti bananus itin naudinga po aktyvios treniruotės, kai norisi angliavandenių.
5. Tapsite seksualesni
Bananai – puikūs afrodiziakai. Juose yra daug vitamino B6, kalio ir magnio – medžiagų, kurios reikalingos lytinių hormonų veiklai. Pridėkite tai, kad bananai padeda atsipalaiduoti ir pasijusti laimingais, – ir suprasite, kad jie padės pajusti aistrą tiek moterims, tiek vyrams.
6. Numalšins nemalonius pojūčius skrandyje
Šie saldūs vaisiai pasižymi savybėmis, dėl kurių jie efektyviai malšina rėmenį ir skrandžio uždegimo skausmus.
7. Padės įveikti vidurių užkietėjimą
Bananuose esančios skaidulos itin švelniai ir veiksmingai veikia žarnyną. Nuolat vartojant šiuos vaisius rečiau kamuoja vidurių užkietėjimas. Dėl to pagerėja ir fizinė savijauta, ir net odos būklė.
Turinys pirmą kartą publikuotas 2016 metų lapkričio 16 dieną.